Nasze projekty

Laurka dla Mamy. Pobierz, wydrukuj i wyślij!

Wielu z nas Dzień Matki, Ojca, Babci czy Dziadka kojarzą się z laurkami. Wyślijcie laurkę swojej mamie! Przecież nikt nie powiedział, że to domena małych dzieci.

Reklama

Tworzenie laurek na świąteczne okazje stało się już stałym punktem przygotować do ważnych dni w naszych rodzinach. Dziś także możemy takie laurki przygotować i wysłać bliskim nam osobom. Dzień Mamy wydaje się idealną ku temu okazją. Jeśli nie macie możliwości przygotować takiej laurki samodzielnie, mamy dla Was projekty aż 5 laurek gotowych do wydruku.

Na jednej z laurek umieściliśmy cytat wyjątkowego autora, Jana Pawła II. To pierwszy papież, który tematyce kobiecej poświęcił oddzielny dokument – list apostolski o godności i powołaniu kobiety. W roku, kiedy świętujemy 100. rocznicę urodzin Papieża Polaka warto przypominać jego nauczanie, dlatego na kartce znajdziecie te słowa „Nic nie zastąpi serca matki w domu, serca, które zawsze tam jest, zawsze tam czeka”.

Projekty są w różnych stylach kolorystycznych, co można wykorzystać w dobraniu laurki do prezentu lub po prostu do ulubionych kolorów mamy.

Reklama
Reklama

Laurki możecie pobrać w formacie PDF pod tym linkiem . Po wydruku wybranej laurki wystarczy złożyć ją na pół i wypełnić w środku osobistymi życzeniami. Można również po wydruku złożoną laurkę oprawić w ramkę lub ozdobić nią opakowanie z prezentem. Wykorzystajcie ją według własnej kreatywności!

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite