Nasze projekty

4 książki, które warto przeczytać w „majówkę”

W pierwszy majowy weekend będziesz mieć w końcu trochę czasu dla siebie? Relaksu przy lekturze nigdy za wiele! Polecamy trzy książki, które zapewnią ci sporo frajdy. I jedną, która z twoich oczu wyciśnie niejedną łzę.

Reklama

Madeline Swan, "Historia kotów"

 

Czy wiesz, że Mahomet bał się wstać, aby nie obudzić swojego kota? Z kolei kot Churchilla jadał z nim obiady na Downing Street, a Brigitte Bardot miała ponad 50 futrzastych przyjaciół! Książka Madeline Swan najeżona jest takimi historiami, obok który nie może przejść obojętnie żaden miłośnik kotów.

 

Reklama

Kot to nie jest zwykłe zwierzę. To ikona popkultury i najpopularniejszy bohater Internetu. Dzięki tej książce poznasz jego historię: od czasów boskiego kultu w starożytnym Egipcie, przez stosy średniowiecza, aż po powrót w chwale na współczesne salony.

 

>>> PRZECZYTAJ W "MAJÓWKĘ"

Reklama

Anna Starmach, "Lekkość"

 

Chcesz zrzucić parę kilogramów, a jednak cieszyć się bogactwem smaków? Proste przepisy przygotowane przez Annę Starmach pozwolą ci zadbać o formę i dobre samopoczucie, nie skazując jednocześnie nie rygorystyczną dietę.

Reklama

 

Dzięki "Lekkości" (wzbogaconej o zestaw ćwiczeń odchudzających) pierwszy majowy weekend może stać się także początkiem twojej przygody z pyszną, ale lżejszą kuchnią. I pierwszym krokiem na drodze do zdrowszego trybu życia.

 

>>> PRZECZYTAJ W "MAJÓWKĘ"

Dominik Strzelec, "Odlotowy ogród"

 

Uwielbiasz pracować na świeżym powietrzu? Marzy ci się piękny ogród skrojony na miarę? Dominik Strzelec, jak sam o sobie mówi – facet od szpadla, gwiazda TVN-owego programu "Odlotowy ogród", zdradza sekrety zakładania i prowadzenia ogrodu dopasowanego do twoich potrzeb i możliwości.

Odlotowy ogród

 

Z pomocą prostych, konkretnych rad zaprojektujesz ogród, który nie będzie wymagał ogrodnika. Dowiesz się:
• jak skomponować przestrzeń za pomocą, kolorów, faktur, wysokości roślin,
• które rośliny sprawdzą się na małych zacienionych przestrzeniach, a które w pełnym słońcu,
• co posadzić, żeby uzyskać piękny efekt bez konieczności uciążliwej pielęgnacji,
• czy rośliny przywiezione z letnich wojaży przetrwają w polską zimę,
• jak pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych szkodników,
• kiedy sadzić, podlewać, przycinać,
• jak na małej powierzchni balkonu stworzyć własną oazę zieleni.

 

>>> PRZECZYTAJ W "MAJÓWKĘ"

ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka, "Życie na pełnej petardzie"
 

Jak żyć pełnią życia, kiedy codziennie trzeba mierzyć się z nowotworem? Tajemnicę swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów pokładów optymizmu zdradza najbardziej znany onkocelebryta (człowiek znany z tego, że ma raka) wśród duchownych.

 

W rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan o swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, który nie ma już nic do stracenia. Daje wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że nie zostało mu wiele czasu.

 

>>> PRZECZYTAJ W "MAJÓWKĘ"

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę