Nasze projekty

Small Talk 7. Instagramowy live z Edytą Golec już w tę niedzielę!

Instagramowy live Small Talk 7 już w tę niedzielę o 20:00. Pierwszą gościnią Weroniki Kostrzewy będzie Edyta Golec - energetyczna góralka, skrzypaczka, żona i mama. Po prostu - kobieta petarda! To co? Dołączasz do nas w niedzielny wieczór?

Reklama

Small Talk 7 – nowy Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Pierwszy live już w tę niedzielę!

Small Talk 7 to rozmowy z wartościami z osobami pełnymi pasji! Taką osobą niewątpliwie jest Edyta Golec – fascynująca kobieta, która od wielu lat u boku swojego ukochanego męża występuje z zespołem Golec uOrkiestra! Skrzypaczka, wokalistka, influencerka, ikona mody i stylu, a w dodatku zaangażowana żona i mama – to naprawdę bombowe połączenie! Chcecie dowiedzieć się, jak udało jej się przez lata pogodzić re wszystkie role – bądźcie z nami już w najbliższą niedzielę na naszym Instagramie o godz. 20:00!

Reklama

Edyta Golec zawsze mówi, jak ważna jest dla niej rodzina. Razem z mężem Łukaszem mają troje dzieci i tworzą naprawdę piękną i szczęśliwą rodzinę. Artystka podkreśla także, że jej życiu, a przede wszystkim w relacji z ukochanym mężem ogromną rolę w odgrywa wiara, która z pewnością pomogła rozwiązać wiele kryzysów. Myślę, że jeżeli chcemy, aby ten nasz związek naprawdę ewoluował, to modlitwa wspólna i oddanie tego wszystkiego Panu Bogu daje nam poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Mąż jest otwarty na moje potrzeby, ja jestem otwarta na jego. Nie ma czegoś takiego, że ktoś kosztem drugiej osoby sobie buduje swoje szczęście – mówiła.

Czytaj także >>> Edyta Golec: oddanie wszystkiego Panu Bogu daje nam poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach

Nie ulega wątpliwościom, że Edyta Golec budzi wszechobecną sympatię. Jej uśmiech, zaangażowanie na scenie, niezachwiana moralność sprawiają, że z nią aż chce się rozmawiać! Nasze dziewczyny pogadają nie tylko o tym, jak przetrwać w showbusinessie będąc żoną, mamą, ale także o tym, jak utrzymać w tym świecie swoje wartości tj. wiara czy właśnie rodzina. Nie ominiemy także tematów związanych z twórczością zespołu, karierą solową, czy innymi aspektami, o które będziecie chcieli zapytać Wy – nasi wspaniali czytelnicy!

Reklama

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, co chcielibyście wiedzieć o Edycie Golec? Jakie pytanie byście jej zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nią face to face?

Jeśli w Waszej głowie są właśnie takie pytania – wspaniale! Już niebawem na naszym Instagramie pojawi się rolka, w której głos oddajemy naszej niezastąpionej prowadzącej – Weronice Kostrzewie! W komentarzach do rolki będziecie mogli zostawiać te pytania, które chcielibyście zadać naszej wspaniałej gościni – Edycie Golec! Gwarantujemy, że pytania te nie zostaną bez odpowiedzi! :)

Reklama

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już w tę niedzielę (25 lutego) o godz. 20:00 na nasz Instagram. Bądźcie z nami!

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę