Cathopic/Il ragazzo

Aneta Liberacka: Maryja może być wzorem dla współczesnych mam

„Maryja była osobą, która usłyszawszy najważniejszą informację w swoim życiu, wykazała się odwagą, samodzielnością, niezależnością, ale też rozwagą. Starała się dopytać o wszystko, a następnie zgodziła się i przyjęła na siebie dar macierzyństwa. Matka Boża powinna nas inspirować do podejmowania mądrych decyzji, do skupiania się na tym, co jest istotną naszego życia” - powiedziała w Poranku „Siódma9” redaktor naczelna Stacji7.pl Aneta Liberacka.

Reklama

Maryja może być inspiracją w zrozumieniu macierzyństwa. Gdy zaprzyjaźnimy się z nią, poznamy jej priorytety, łatwiej będzie nam stwierdzić co jest dla nas w życiu ważne. Mamy różne marzenia, które możemy również realizować jako mamy. Dzieci nie przeszkadzają nam w planach, można pogodzić swoje działania z byciem rodzicem – tłumaczyła rozmówczyni Anny Czytowskiej.

Myślę, że kobiety. które współcześnie uważają się za odważne, niezależne, mogą w Maryi szukać inspiracji, żeby odwagę i niezależność przekierowywać na podejmowanie mądrych decyzji i na sprawy ważne. Kiedy inspirujemy się Maryją potrafimy ustawić priorytety.

Patrząc z własnej perspektywy, razem z mężem dość wcześnie podjęliśmy decyzję, że będziemy rodzicami. Miałam 23 lata, kiedy urodziło się nam pierwsze dziecko, później do 28. roku życia miałam już trójkę dzieci. To nigdy nie przeszkadzało mi w żadnych planach – wręcz przeciwnie, pozwoliło mi to zupełnie inaczej się rozwijać. Pogodzenie swoich marzeń i planów z rodziną – to jest absolutnie do zrobienia. Myślę, że Maryja jest tego przykładem – powiedział redaktor naczelna Stacji7.pl.

Reklama
Reklama

Całej rozmowy można posłuchać tutaj:

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę