Nasze projekty

„Jesteś ze mną” [PREMIERA KLIPU]. Treść tego utworu Cię zaskoczy

“Nie zamienię nigdy nas na to stare piekło, bo choć jest ciężko to mimo wszystko jesteś ze mną” - śpiewają Zuzanna i Michał Bukowscy.

Reklama

Ona – energiczna, młoda kobieta, która jasno mówi o swoich potrzebach i marzeniach. On – żartobliwy facet, dla którego odpowiedzialność stała się kluczem do odnajdywania swojej męskości. Razem? Duet idealny. Są małżeństwem od 2017 roku, rodzicami Ignacego, a także twórcami kanału na YouTube “BÓGowscy”. 

Najnowszy utwór “Jesteś ze mną” to z jednej strony opowieść o dojrzewaniu do relacji czy wzorcach wyniesionych z rodziny. “Czasem nie było też miło, mama kłóciła się z tatą, jedyne co mnie koiło, to że mieli obrączkę na palcu. Nie kminiłem czym jest miłość, ale kminiłem to po nich, że choćby świat się zawalił to oni tam będą ze sobą to nic nie rozłączy ich” – rapuje Michał Bukowski. 

Utwór nie tylko opowiada historię ich życia, ale przede wszystkim kładzie akcent na najważniejszy aspekt małżeństwa – trwanie przy sobie pomimo wszystko. „Choćbym miała wybrać czas, w którym była ciemność i pozorna wizja szczęścia to powiem jedno: Nie zamienię nigdy nas na to stare piekło, bo choć jest ciężko to mimo wszystko jesteś ze mną” – słuchamy w refrenie piosenki.

Reklama

Posłuchaj utworu “Jesteś ze mną”:

Małżeństwo. Tak czy nie?

Czy małżeństwo może dać człowiekowi spełnienie? Jakie niesie za sobą mocne i słabe strony? Czy to na pewno droga dla mnie? Odpowiedzi na te pytania nie są proste, ale konieczne, by podjąć świadomą i mądrą decyzję o małżeństwie. Razem z małżeństwami, specjalistami i Czytelnikami Stacji7 bierzemy pod lupę plusy i minusy takiej decyzji. Ich doświadczenia, wyniki badań i wskazówki zostały zawarte w książce “Małżeństwo TAK/NIE? W którą stronę?” – to konkretna pomoc dla osób rozważających zawarcie małżeństwa. Książkę w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie internetowej TUTAJ.

Utwór “Jesteś ze mną” oraz książka “Małżeństwo TAK/NIE? W którą stronę?” są częścią projektu dla młodych „Małżeństwo i rodzina. Analiza SWOT dla wahających się”, dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina” na rok 2021.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę