Nasze projekty
Reklama

Spotkajmy się na nowej Stacji7!

Jak w “klasie premium” – o takich warunkach podróżowania w wierze dla Was marzymy. Od dziś – witamy na odmienionej Stacji7!

Przy projektowaniu nowej strony Stacji7 za priorytet przyjęliśmy zapewnienie Czytelnikom maksymalnego komfortu użytkowania. Efekt? Sprawdźcie sami – od dziś zapraszamy do  korzystania z portalu w nowej odsłonie, odznaczającej się większą przejrzystością, lepszą ekspozycją zasobów i nowoczesnym, odświeżonym layoutem. Liczymy, że ucieszy Was też błyskawiczny czas ładowania się strony – w porównaniu do wcześniejszej wersji to przesiadka z pociągu pospiesznego do TGV :).

Z myślą o użytkownikach korzystających z portalu na urządzeniach mobilnych przygotowaliśmy specjalną wersję funkcjonalną, zaopatrzoną w dedykowany pasek nawigacji, przenoszący na stronę główną oraz na początek tekstu i dający możliwość udostępniania artykułów. 

W nowej odsłonie strony głównej zadbaliśmy o poprawę czytelności elementów graficznych – odświeżyliśmy wielkości fontów, rozmiary sekcji oraz widoki materiałów interaktywnych.  Strona posiada też praktyczną opcję wyboru trybu wyświetlania treści – w menu można zdecydować się na przyjazny dla oczu tryb ciemny.

Reklama

Architektura nowej odsłony Stacji7 służy optymalnej ekspozycji tekstów informacyjnych i formacyjnych, stanowiących najcenniejsze zasoby – “serce” portalu. W pierwszej kolejności wyświetlają się najnowsze i najważniejsze wiadomości, dotyczące życia Kościoła w Polsce i na świecie, następnie prezentujemy główne tematy, poruszane w danym tygodniu na Stacji7 oraz opinie naszych autorów.

Ważne miejsce zajmują cieszące się bardzo dużą popularnością Czytelników teksty formacyjne – treści modlitw, artykuły poświęcone wierze, sylwetkom świętych, rozwojowi duchowemu i osobistemu oraz materiały dedykowane kobietom i mężczyznom.  

Na nowej stronie głównej w szczególny sposób eksponujemy nasze “oczko w głowie” – produkowane przez zespół Stacji7 serie wideo i podcasty (ostatnio – ”Okruchy”, “Teologia Tolkiena” i “Nie tylko Narnia”).

Reklama

Inwestujemy w nasz rozwój, bo widzimy potrzebę wydawania portalu nowoczesnego w formie i wiarygodnego w treści – deklaruje Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacji7.pl. Nowa odsłona Stacji7 to ważny krok w stronę naszego długofalowego celu, jakim jest bycie głosem Kościoła w Polsce – dodaje.

Za koncepcję i wykonanie aktualnej odsłony Stacji7 odpowiada Stacja Kreacja – grupa kreatywna portalu Stacja7. Podjęliśmy się modernizacji portalu własnymi siłami, bo po pierwsze – specjalizujemy się w produkcji stron internetowych, a po drugie – najlepiej znamy oczekiwania użytkowników Stacji7 – podkreśla Andrzej Mitek, dyrektor zarządzający portalu.

Razem łapmy pociąg do wiary:)!

Reklama

Załoga Stacji7.pl

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę