Nasze projekty
Fot. Kelly Sikkema/Unsplash

Dobro powraca! Dziś dziękczynna Msza św. na Skałce w intencji Darczyńców Stacji7

Obchodzony dziś Międzynarodowy Dzień Dobroczynności to dla nas okazja, by w szczególny sposób podziękować Czytelnikom, Darczyńcom, Pracownikom i Przyjaciołom Stacji7. 5 września o g. 19 zapraszamy na Mszę św. w krakowskiej Bazylice oo. Paulinów na Skałce.

Reklama

>>> Zapraszamy na transmisję Mszy św. na żywo od godz. 19

“Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje” twierdził św. Jan Paweł II, patron portalu Stacja7. Dzięki otwartym sercom Darczyńców możemy wypełniać naszą misję – promować w nowych mediach Dobrą Nowinę, stawać po stronie życia, pomagać młodym ludziom odnaleźć właściwą Drogę, pokazywać piękno i siłę rodziny, wspierać inicjatywy i wartości społeczne: pracowitość, sprawiedliwość, solidarność, przedsiębiorczość, wolontariat. 

Mamy jasno określony cel i jesteśmy mu wierni, bez chodzenia na kompromisy. Nasz cel wyznacza Ewangelia i od 10 lat staramy się go realizować. Cieszymy się, że wciąż – mimo trudnych czasów pandemii i wojny – są Ludzie Dobrej Woli, którzy myślą podobnie, widzą sens naszego działania i chcą wspierać nas w podejmowanych dziełach – podkreśla Aneta Liberacka, redaktor naczelna portalu Stacja7.

Reklama

I dodaje: Z myślą o nich prowadzimy portal Stacja7, co miesiąc odwiedzany przez ponad 1 mln osób, od siedmiu lat organizujemy Akademię Dziennikarstwa przy współpracy z Akademią Katolicką w Warszawie, w Wydawnictwie Stacja7 wydajemy książki i e-booki wypełnione po brzegi wartościami, prowadzimy księgarnię internetową Dobroci.pl, dzielimy się swoim doświadczeniem jako Stacja-Kreacja, gdzie inicjujemy nowatorskie przedsięwzięcia, także w dziedzinie nowych technologii. Wszystko dla dobra Kościoła, który kochamy całym sercem. Jesteśmy pełni wdzięczności dla naszych Przyjaciół. Dziękujemy za wszelkie wsparcie, modlitwę i datki. Obiecujemy modlitwę w Waszej intencji i Wy nie zapomnijcie o nas!

Zapraszamy do wspólnego udziału w dziękczynnej Mszy św. w Bazylice na Skałce w Krakowie, (przy ul. Skałecznej 15) lub skorzystania z transmisji na żywo, prowadzonej przez ojców paulinów, która będzie dostępna na portalu Stacja7.  

Czytelników Stacji7 serdecznie zachęcamy do przesyłania intencji modlitewnych, które podczas Mszy św. zostaną złożone na ołtarzu. Intencje można wpisywać do 4 września  poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Reklama

Międzynarodowy Dzień Dobroczynności jest obchodzony corocznie od 5 września 2012 r. Został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, w rocznicę śmierci Matki Teresy z Kalkuty, która za swoją pracę dla najsłabszych i najuboższych otrzymała w 1979 r.  Pokojową Nagrodę Nobla. Celem Międzynarodowego Dnia Dobroczynności jest zachęta do społecznej odpowiedzialności oraz propagowanie zaangażowania prospołecznego i działalności charytatywnej.

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę