Nasze projekty
Fot. YouTube/Tomasz Samołyk

Tomasz Samołyk zadał młodym trzy ważne pytania. Co odpowiedziała „dzisiejsza młodzież”?

Co daje Ci największą radość w życiu? Co jest najtrudniejsze w życiu? Czym aktualnie żyjesz w swoim życiu - tu i teraz? Tomasz Samołyk zapytał o to młodych podczas Festiwalu Życia. Co odpowiedzieli?

Reklama

„To czas życia”

Na swoich mediach społecznościowych Tomasz Samołyk podzielił się swoimi przeżyciami z minionego Festiwalu Życia – największy chrześcijański festiwal dla młodzieży w Polsce. To miejsce, w którym wszystko jest na swoim miejscu – napisał. Przede wszystkim to szansa doświadczenia głębokich rekolekcji: codziennej Eucharystii, całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu, nabożeństw Maryjnych i duchowych konferencji.

Jednocześnie to okazja, by uczestniczyć w pełni relacji z drugim człowiekiem. To tam można doświadczyć tego czym jest realna bliskość, miłość i to nieopisane uczucie radości bycia razem.

Czas na festiwalu to życie pełnią, całą piersią, na pełnych obrotach. To czas życia. Kilkadziesiąt lat mojego starego życia to mylne wrażenie, że żyję. A takie miejsca, ludzie i przeżycia jak te, które doznaje się w trakcie Festiwalu Życia, to otrzeźwienie że pełne życie jest tylko w Bogu. Tylko wśród ludzi. W relacji i w prawdziwej wolności.

Reklama

Tomasz Samołyk w czasie Festiwalu nagrał film, w którym zadał młodym 3 pytania. Oto jak na nie odpowiedzieli:

zś/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę