Nasze projekty
Fot. Twitter/Wdzięczni Bohaterom

Niezwykłe życzenia urodzinowe dla płk Waldemara Nowakowskiego, Powstańca Warszawskiego

Pomimo pandemii grupa osób wdzięcznych pułkownikowi Waldemarowi Nowakowskiemu za walkę i poświęcenie, postanowiła złożyć Bohaterowi nietypową wizytę.

Reklama

W dniu 88. urodzin płk Waldemara Nowakowskiego, grupa wdzięcznych mu osób, postanowiła złożyć Bohaterowi nietypowe – ze względu na pandemię – życzenia urodzinowe. Grupa połączyła się z Panem Waldemarem przez telefon i stojąc przed oknem jego domu, złożyła mu życzenia. Na specjalnie przygotowanym transparencie umieścili napis: „Za powstańczą walkę w imię wolności, życzenia zdrowia i pomyślności”. Nie obyło się także bez tortu i tradycyjnego „sto lat”. 

Wśród osób składających życzenia był także Tomasz Wolny, dziennikarz, który napisał na swoim koncie na Twitterze: „Z Ferajną z Hoovera i ekipą wpadliśmy z tortem, bukietem, piro i pieśnią na ustach, bo w tych fatalnych czasach tym bardziej trzeba być z nimi! Choćby przez okno!

Przeczytaj również

Waldemar Jerzy Nowakowski, ps. Gacek urodził się 3 stycznia 1933 roku w Warszawie. Jest podpułkownikiem Wojska Polskiego w stanie spoczynku, jednym z najmłodszych uczestników powstania warszawskiego. Po wojnie był zaangażowany w działalność antykomunistyczną w ramach organizacji Wolność i Niezawisłość.

Reklama
Reklama

zś/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę