Nasze projekty
YouTube/ America's Got Talent

Chora uczestniczka poruszyła jurorów „Mam talent”. „Jesteś niesamowita!”

Śmiertelnie chora wokalistka zachwyciła swoim występem jurorów amerykańskiego "Mam talent". "Dwa procent to coś. Dwa procent to nie zero i chciałabym, żeby ludzie o tym wiedzieli" - powiedziała po oszałamiającym wykonaniu własnego utworu.

Reklama

Jane Marczewski ma 30 lat i jako wokalistka działa pod pseudonimem Nightbride. W programie „Mam talent” wykonała własną piosnkę „It’s okay”. Jednak kilka chwil wcześniej podzieliła się z jurorami i publicznością poruszającym wyznaniem.

Ta piosenka opisuje ostatni rok mojego życia – powiedziała. Przyznała, że w ostatnim czasie zajmuje się walką z rakiem, co uniemożliwia jej jakąkolwiek pracę.

Jurorzy dopytywali, jak Jane czuje się obecnie. Ostatnie badania wykazały, że wciąż mam raka w płucach, wątrobie i kręgosłupie – powiedziała uczestniczka, co wstrząsnęło jurorami.

Reklama
Reklama

Po występie Jane przyznała, że lekarze dają jej dwa procent szans na powrót do zdrowia. Dwa procent to coś. Dwa procent to nie zero i chciałabym, żeby ludzie o tym wiedzieli – mówiła.

Sama piosenka „It’s okay” zachwyciła jurorów. To było potężne i wzruszające. Jesteś niesamowita – powiedziała Sofia Vergara. To było oszałamiające – przyznał Simon Cowell, który zdecydował się wcisnąć złoty przycisk, co dało uczestniczce awans do finałowych odcinków.

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę