Nasze projekty

Po prostu miłość. Playlista nie tylko na walentynki

"All you need is love". Trudno nie zgodzić się, że to ona jest w życiu najważniejsza. Nie sposób zliczyć utworów, które o niej opowiadają. Chyba każdy artysta ma w swoim dorobku piosenkę, która do niej nawiązuje. Oto playlista, na której znajdziecie ponad setkę piosenek o miłości. Nie tylko na walentynki!

Reklama

Czasem przychodzi znienacka, a czasem wymaga dużej cierpliwości. Przynosi radość i sens, ale też wymaga ciężkiej pracy. O takiej miłości słyszymy i śpiewamy we wszystkich językach świata. Miłość mi wszystko wyjaśniła / Miłość mi wszystko rozwiązała / Dlatego uwielbiam tę miłość / Gdziekolwiek by przebywała.

Każdemu wolno kochać, dlatego na naszej walentynkowej playliście pojawiły się piosenki zarówno dla tych, którzy w kochaniu stawiają pierwsze kroki, jak i dla tych, którzy mają już za sobą lata miłości Mimo wszystko. Na pewno znajdą tu coś dla siebie także ci, którym bliskie będą słowa ks. Twardowskiego śpiewane przez Mietka Szcześniaka: Modlę się o miłość. Na playliście nie brakuje oczywiście piosenek z mądrymi ostrzeżeniami: Nie płoszcie jej, nie rozbudzajcie tej miłości, póki nie zechce sama.

Wszystkim słuchaczom pozostaje życzyć, by mieli obok siebie kogoś, komu szczerze mogliby zaśpiewać I will always love you lub Zawsze tam gdzie Ty. Miłego słuchania!

Reklama

PLAYLISTA “PO PROSTU MIŁOŚĆ”
DO POSŁUCHANIA NA SPOTIFY

Aby playlista znalazła się na Twoim koncie,
po kliknięciu w obrazek i zalogowaniu
wybierz opcję “Zapisz w Bibliotece”.
Dzięki temu playlista będzie widoczna
w Twojej aplikacji na stałe.

Reklama


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę