Nasze projekty
Reklama
fot. Bądźmy razem TVP/YouTube, Twitter.com

„Moja najdroższa mamo” w wykonaniu ukraińskiej piosenkarki Juli Belei

"Kochani, dziękujemy bardzo za wsparcie dla ukraińskiego narodu" - powiedziała piosenkarka Julia Belei podczas koncertu "Solidarni z Ukrainą". Zaśpiewała utwór pt. "Moja najdroższa mamo" w ojczystym języku. Posłuchaj tego niezwykle przejmującego wykonania.

„Solidarni z Ukrainą” – pod takim hasłem odbył się koncert organizowany przez Telewizję Polską, podczas którego występowali artyści polscy i ukraińscy. W trakcie jego trwania przeprowadzono zbiórkę na ubrania i żywność dla Ukrainy.

Koncert rozpoczął się występem ukraińskiej piosenkarki Julii Belei, która zaśpiewała utwór „Moja najdroższa mamo”. Na scenie zaśpiewali także: Enej, Taraka, Blue Cafe, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska i inni artyści.

Na scenie pojawił się także ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca, który podziękował Polakom za wsparcie. Zainicjował także odśpiewanie hymnu Polski.

Reklama

Niech żyje Polska! Niech żyje wolna Ukraina!”

Dziękujemy wam za to wsparcie Ukrainy w tych trudnych czasach. (…) Od czterech dni walczymy z Rosją, Rosją, która napadła, zaatakowała nasze państwo, zaatakowała nasz naród i prowadzi dalej wojnę. Ale nie poddajemy się! Walczymy i wiem, że zwyciężymy. Zwyciężymy, ponieważ mamy wiarę w siebie, w naród ukraiński, z którego jestem tak bardzo dumny – oświadczył ambasador.

Ale zwyciężymy dlatego, że mamy takich partnerów, jak wy. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy budować naszą przyszłość, przyszłość naszych narodów, narodów przyjaznych jeden wobec drugiego. (…) Niech żyje Polska! Niech żyje wolna Ukraina!” – zakończył Deszczyca.

kw, muzyka.dziennik.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę