Nasze projekty

„Maryjo zawierzam Ci”. Piękna pieśń i wideo od Laboratorium Wiary

"Maryjo zawierzam Ci moje noce i dni" - tak zaczyna się piękna pieśń opublikowana dziś na YouTube przez wspólnotę Laboratorium Wiary. Wspólnotę tworzy młodzież Ruchu Rodzin Nazaretańskich i oni także śpiewają w utworze.

Reklama

To kolejna po „Jam nie godzien Panie” nowa pieśń opublikowana przez tę wspólnotę w trakcie trwania pandemii koronawirusa. W ten sposób starają się gromadzić na wspólnej modlitwie pieśnią różne osoby odwiedzające social media. Akcja, jaką prowadzą nazywa się #ZOSTAŃWEWSPÓLNOCIE.

Akcja #ZOSTAŃWEWSPÓLNOCIE powstała po to, żeby mimo przymusowej kwarantanny, nadal duchowo się rozwijać. Chcieliśmy, żeby osoby, które się do nas zgłaszają, mogły poczuć się częścią wspólnoty – chcieliśmy towarzyszyć im w czasie tego odosobnienia. W naszym programie m.in.: medytacje, konferencje z grupką dzielenia, muzyka, Msze Święte, świadectwa, Adoracje Najświętszego Sakramentu, spektakle teatralne, Q&A i wiele innych. Materiały publikujemy na zamkniętej grupie Facebookowej, do której cały czas można dołączać. Akcja kierowana jest do WSZYSTKICH! – każdy może się zgłosić! Wiele z tych treści publikowanych jest też publicznie – na przykład najświeższa piosenka, z którą właśnie do Was przychodzimy!

piszą o pomyśle twórcy.

Reklama
Reklama

Utwór pt. ,,Maryjo zawierzam Ci” skomponował ks. Jacek Gołębiowski – proboszcz parafii św. Stanisława BM w Dąbrowie w diecezji płockiej. Śpiewają Kamila Bieniek, Basia Cendrowska, Dawid Czaplak, Dominika Bieniek. Przy instrumentach klawiszowych słyszymy Rafała Czarnackiego.

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite