Nasze projekty
Fot. Screen YouTube/ FIFATV

Chorwaci znów skradli nasze serca!

Drużyna Chorwacka postanowiła przekazać zarobione podczas Mundialu pieniądze na dzieci z Domów Dziecka. Wcześniej Luka Modrić - podczas świętowania sukcesu - zaprosił na scenę chłopca z zespołem Downa

Reklama

Drużyna Chorwacji zdobyła nasze serca, złoty medal Mistrzostw Świata w waleczności, harcie ducha i siły oraz srebrny medal Mistrzostw Świata w piłkę nożną. Podczas świętowania wielkiego sukcesu po powrocie do Chorwacji, Luka Modrić na scenę zaprosił chłopca z zespółem Downa, by mógł wspólnie z piłkarzami cieszyć się srebrnym medalem Mistrzostw Świata. Teraz drużyna postanowiła wszystkie zarobki związane z Mundialem przekazać dzieciom z Domów Dziecka (jak podaje na swoim Instagramie sportexpress.sk)

https://www.instagram.com/p/BlXogKCgol3/?taken-by=wecroatia

Reklama

Pisaliśmy wcześniej, że przygoda tej drużyny na Mundialu to gotowy scenariusz filmowy. Dziś mamy apel do największych reżyserów: ten film koniecznie trzeba zrobić!

To właśnie Luka Modrić i koledzy z jego drużyny, najlepiej wiedzą co to znaczy wziąć drużynę na barki i donieść z honorem pierwszą do mety. A potem jeszcze pokazać, jak być inspiracją dla ludzi na całym świecie.

Chorwacjo! Dziękujemy!

Reklama

 

Stacja7/al 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę