Nasze projekty
fot. Facebook Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Pierwsza wybudzona ze śpiączki pacjentka kliniki “Budzik” wychodzi za mąż. Niezwykłe życzenia Ewy Błaszczyk

"Życzę wam pięknego życia" - takie słowa Ewa Błaszczyk skierowała w specjalnym nagraniu do Klaudii - pierwszej osoby wybudzonej ze śpiączki w Klinice "Budzik", która właśnie wyszła za mąż.

Reklama

„Klaudia…Będę pamiętać do końca życia”

Klaudia…Będę pamiętać do końca życia. Pierwsza osoba wybudzona w klinice Budzik dla dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Cała ta inicjatywa fundacji Akogo? i pierwsza osoba odzyskana, pozyskana na powrót do życia…– tak ze wzruszeniem mówi Ewa Błaszczyk o pierwszej wybudzonej ze śpiączki pacjentce Kliniki “Budzik”.

Ta sama dziewczyna, o której życie kiedyś w klinice walczono, teraz jest pełną energii kobietą, która właśnie wzięła ślub. Ewa Błaszczyk skierowała do Młodej Pary specjalne nagranie, w którym złożyła im życzenia. Życzę wam pięknego życia, spełnienia. Myślę, że doceniacie jego wartość po tych wszystkich przeżyciach jakie miały miejsce. Więc bądźcie spokojni i szczęśliwi – zakończyła

Klaudia

Była pierwszą wybudzoną pacjentką, w klinice „Budzik” dla dzieci, w Warszawie!A dziś bardzo ważny dzień w jej życiu. Z tej okazji składamy Młodej Parze najlepsze, serdeczne życzenia. Niech spełniają się Wasze marzenia!#fundacjaakogo #klinikabudzik #coma #spiaczka #wybudzenie #slub #wesele #radosc

Reklama
Reklama
Posted by Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" on Friday, September 24, 2021

Klinika Budzik została otwarta w 2013 roku, jako wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach, wskutek których doszło do niedotlenienia mózgu. Budowa została sfinansowana dzięki darczyńcom Fundacji “Akogo”. Klinika oraz Fundacja działają przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, z dużym rezultatem, pomagając swoim pacjentom w wychodzeniu ze śpiączki.

pa/Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo”/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę