fot. Podwójna siła/YouTube.com

Panna młoda: „Nasza droga do świętości właśnie się zaczyna”

Pewna panna młoda wygłosiła świadectwo podczas swojej ceremonii ślubnej. "Bardzo dziękuję, że jesteście tutaj z nami w najważniejszym dniu naszego życia. Zaczynamy iść wspólnie jako jedność razem z Panem Bogiem do nieba. Nasza droga do świętości właśnie się zaczyna" - powiedziała.

Reklama

Bardzo dziękuję, że jesteście tutaj z nami w najważniejszym dniu naszego życia. Zaczynamy iść wspólnie jako jedność razem z Panem Bogiem do nieba. Nasza droga do świętości właśnie się zaczyna – powiedziała panna młoda, rozpoczynając swoją historię.

Na początku młoda nie doświadczyła zakochania, a bardzo chciała poczuć, że Łukasz – jej przyszły mąż – to ten jedyny. Zaczęła się modlić do Maryi o zakochanie, chciała go pokochać – widziała w nim wiele dobrego. Nie czekała długo na wysłuchanie modlitwy. Pewnego dnia, gdy była w kościele z przyszłym mężem, siedzieli razem w ławce, spojrzała na niego i wtedy zrozumiała, że to mężczyzna jej życia. Chwilę później, przed obrazem Jezusa – Łukasz oświadczył się swojej przyszłej żonie.

„Postanowiłam zawalczyć o czystość”

Kilka lat temu kobieta była z rodzicami we Włoszech. Tam odwiedziła wiele świętych miejsc, które napełniły ją wiarą i chęcią jej pogłębiania, Gdy wróciła do Polski, odczuła silną potrzebę czytania Pisma Świętego.

Reklama

Pan Bóg dzięki temu, że zaczęłam czytać Pismo Święte, zaczął przemieniać mój sposób patrzenia na świat, na rzeczywistość. Pamiętam, że postanowiłam wtedy, że chciałabym w kolejnym związku walczyć o czystość. Na początku myślałam, że teraz nie ma takich mężczyzn, którzy chcieliby czekać do ślubu i sama miałam wątpliwości, że można tak żyć. Pan Bóg jednak pokazał mi, że można, a tacy mężczyźni są – powiedziała.

Kiedy poznała swojego przyszłego męża, od razu powiedziała mu, jaki ma sposób patrzenia na sferę intymną. Łukasz zaakceptował to, a następnie sam dzięki Panu Bogu zaczął dostrzegać wartość czystości i każdego dnia zbliżał się do Niego.

Wysłuchaj pełnego świadectwa:

kw, YouTube.com/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę