Nasze projekty
Fot. Freepik

11 lat starań o dziecko. „To O.Papczyński wyprosił nam tę łaskę”

Iwona doświadczyła szczególnej łaski po 11 latach starań o dziecko. Miesiąc po modlitwie przy grobie św. o. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii okazało się, że jest w ciąży! Teraz dzieli się swoim poruszającym świadectwem.

Reklama

W lipcu 2023 byliśmy z moim synkiem “przypadkiem” w Górze Kalwarii u naszego Świętego Patrona, było to po drodze do Warszawy, nie sprawdzałam dokładnie naszej trasy i nie miałam pojęcia, że Góra Kalwaria będzie po drodze. W Sanktuarium pomodliliśmy się o dzieciątko dla mojej najmłodszej siostry, moich znajomych, a także nieśmiało o dzieciątko dla naszej rodziny.

Od jedenastu lat staraliśmy się z mężem o drugie dzieciątko, jednak bezskutecznie. Wiedziałam, że św. ojciec Stanisław jest patronem małżeństw starających się o dziecko. Dołączyłam nasze intencje do nowenny odprawianej przy grobie Św. Stanisława, a po powrocie do domu sama odprawiłam też tę nowennę. Miesiąc później, po ponad 11 latach starań, okazało się, że jestem w ciąży.

Jakie było moje zdziwienie i wdzięczność, gdy 4 miesiące później dowiedziałam się, że termin mojego porodu wypada 18 maja czyli we wspomnienie i rocznicę urodzin św. Stanisława Papczyńskiego. Teraz już wiem, że to On wyprosił nam tę wielką łaskę, za co z całego serca Mu dziękuję.

Reklama

Iwona

Świadectwo pochodzi ze strony internetowej Sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego

[contact-form-7 id=”ac27979″ title=”Świadectwa czytelników 23.10.2023″]

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę