fot. Verkhovna Rada of Ukraine - Ukrainian Parliament/ Twitter.com

„Niech cały świat dowie się o okrucieństwach Rosji”. Historia Niny

„To jest Nina. Pracuje w aptece w Charkowie. Jest pracownikiem, który został ranny w pracy podczas bombardowania centrum miasta przez rosyjskie samoloty. Nina zgodziła się opublikować swoje zdjęcia, aby cały świat dowiedział się o okrucieństwach Rosji” – napisano na profilu Rady Najwyższej Ukrainy w mediach społecznościowych.

Reklama

Siły zbrojne Ukrainy poinformowały, że każdego dnia Rosjanie atakują Charków. W czwartek rosyjska rakieta trafiła w dużą grupę cywilów oczekujących na pomoc humanitarną. Ostrzału dokonano za pomocą rakiet Grad. Co najmniej sześć osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych.

Mer Charkowa podkreśla, że Rosjanie od wielu dni ostrzeliwują miasto właściwie bez przerwy. Taktyka rosyjskiej armii to zwykłe ludobójstwo dokonywane na mieszkańcach Charkowa, ukraińskim narodzie – powiedział.

W internecie pojawiło się zdjęcie kobiety, która pracowała w jednej z charkowskich aptek. W wyniku ataku doznała poważnych obrażeń, w tym rozległego oparzenia twarzy.

Reklama
Reklama

„To jest Nina. Pracuje w aptece w Charkowie. Jest pracownikiem, który został ranny w pracy podczas bombardowania centrum miasta przez rosyjskie samoloty. Nina zgodziła się opublikować swoje zdjęcia, aby cały świat dowiedział się o okrucieństwach Rosji” – czytamy na profilu Rady Najwyższej Ukrainy w mediach społecznościowych.

Tvpinfo.pl, kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę