fot. Wikimedia

Muniek Staszczyk u Kuby Wojewódzkiego: Najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus

Muniek Staszczyk w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, otwarcie mówił o swojej wierze. "Jestem chrześcijaninem, katolikiem. Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus" - powiedział.

Reklama

Muniek Staszczyk wystąpił w programie u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz podczas wywiadu, zwrócił uwagę na piosenkę zespołu T.LOVE pt. „Bóg”, której autorem jest gość programu. Słowa utworu brzmią: „Tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym” i odnosi się właśnie do relacji z Bogiem. Wojewódzki powiedział, że te słowa nawet jego – ateistę, wzruszają.

Muniek Staszczyk odpowiedział, że te słowa oznaczają, że można się porozumieć z Panem Bogiem i że udało mu się zostać „kumplem Pana Boga”. Jestem chrześcijaninem, katolikiem – powiedział.

Najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus

Muniek Staszczyk i Kuba Wojewódzki znają się od dawna i na kanapie rozmawiali ze sobą nie tylko w perspektywie gość – prowadzący, ale przede wszystkim jako przyjaciel z przyjacielem, pomimo różnicy poglądów, które widoczne są między nimi szczególnie na płaszczyźnie religijnej. Zapytany o werset ze swojej piosenki, Muniek powiedział: Nie musimy być tacy sami, możemy się różnić. Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus.

Reklama
Reklama

Kiedy zakończyła się rozmowa, do studia miał wejść drugi gość. Oczom widzów ukazał się Misiek Koterski, który dosłownie na chwilkę usiadł na kanapie. Kiedy wychodził, pokazał Muńkowi różaniec, który wisiał u niego na szyi. „Zawsze jest” – powiedział Koterski.

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę