RMF FM/Youtube

Muniek Staszczyk: Po wylewie czułem wielką miłość ludzi i potrzebę podziękowania Bogu

Muniek Staszczyk w 2019 r. podczas pobytu w Londynie doznał wylewu. Jak podkreśla - było to dla niego niezwykle trudne, ale ubogacające doświadczenie. "Poczułem wielką miłość ludzi, wielką empatię. Poczułem potrzebę dziękczynienia, podziękowania Bogu" - powiedział.

Reklama

Muniek Staszczyk w 2019 r., podczas pobytu w Londynie doznał wylewu. To był dla niego niesamowicie trudny czas. Opowiedział o nim w Polskim Radiu w audycji na temat śmierci i przemijania.

Muzyk podzielił się ze słuchaczami pierwszymi wspomnieniami związanymi z czasem pobytu w szpitalu. Pierwszy świadomy moment to było moje szpitalne łóżko w Londynie i moja żona, mój syn i mój menedżer, którzy stali nad tym łóżkiem. Bardzo mi się chciało pić. Nigdy w życiu woda mi tak nie smakowała. Potem były bardzo mocne leki – wyznał.

„Sytuacja graniczna”

Tematem wspomnianej audycji była śmierć i przemijanie. Artysta powiedział, że całe wydarzenia w tamtym czasie to była prawdziwa sytuacja graniczna.

Reklama
Reklama

Niewiele pamiętam z tego szpitala w Londynie. Wiedziałem, co się stało, ale jeszcze nie mogłem wtedy odczuwać tej wartości, radości, że jestem na tej planecie z powrotem – przyznaje Muniek Staszczyk.

Dziękczynienie

Muniek Staszczyk nie wstydzi się swojej wiary. Niejednokrotnie mówił o swojej relacji z Bogiem. Jak przyznał, po wylewie i po tamtych trudnych doświadczeniach, jeszcze mocniej dostrzegł potrzebę dziękowania Bogu za wszystko, czego dokonał w jego życiu.

Refleksje przyszły później. Poczułem wielką miłość ludzi, wielką empatię. Poczułem potrzebę dziękczynienia, podziękowania Bogu. Kiedy wyszedłem ze szpitala, był wrzesień 2019 r. Takie sytuacje jak ta uczą ogromnej pokory, dystansu. Następuje poważne przewartościowanie, jeśli chodzi o karierę i inne rzeczy w życiu – wyznał.

Reklama
Reklama

kw, deon.pl, polskieradio.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę