Nasze projekty
fot. Jarosław Barański/ materiały prasowe Szlachetnej Paczki

Iga Świątek przygotowuje Szlachetną Paczkę. „Tutaj najważniejszą liczbą jest zero”

„W tenisie najważniejsze jest, żeby uzyskać jak największą liczbę punktów, jak najszybciej. Ale w Szlachetniej Paczce dążymy do czegoś innego. Tutaj najważniejszą liczbą jest zero. Nie zostawmy bez wsparcia żadnej rodziny w potrzebie!” – mówi Iga Świątek, która już po raz trzeci angażuje się w przygotowanie Szlachetnej Paczki.

Reklama

Zero na liczniku Szlachetnej Paczki, o które w tym roku gra także Iga, oznacza, że wszystkie rodziny włączone do programu otrzymają pomoc.

Pomaganie razem ze Szlachetną Paczką stało już się moją tradycją. Zachęcam wszystkich do tego, żeby również weszli na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrali rodzinę, którą chcieliby wesprzeć. Można to robić do najbliższego piątku, 9 grudnia – apeluje Iga Świątek. 

Sukces z wynikiem ZERO

Dobry wynik jest ważny. Decyduje o wygranej. W sporcie liczy się ten najwyższy. Istnieją jednak wyjątkowe sytuacje, w których najlepszy wynik to ZERO. Tak jest w przypadku Szlachetnej Paczki.  

Reklama

Zero, na liczniku rodzin Szlachetnej Paczki, będzie oznaczać, że każda z rodzin, która czekała na pomoc, znalazła swojego darczyńcę. To ważne, żeby nie zawieść nadziei tych, którzy czekają na wsparcie. Czasu zostało już bardzo niewiele, ale każdy z nas ma wpływ na to, by nikt nie został bez pomocy.

Komu w tym roku pomaga Iga Świątek?

Iga Świątek w ramach Szlachetnej Paczki pomaga już po raz trzeci. Tym razem wspiera 3-osobową rodzinę, panią Adriannę i jej dwoje dzieci: 12-letnią córkę Monikę i 4-letniego syna Bartka. Mąż pani Adrianny zmarł dwa lata temu, od tego czasu kobieta samodzielnie zmaga się z trudami codzienności. Opieka nad dziećmi nie pozwala jej podjąć pracy na pełny etat. Przeszkodą jest również brak samochodu i to, że mieszkają daleko od miasta. Pani Adrianna stara się poprawić sytuację rodziny. Ma talent plastyczny, robi piękne choinki i ozdoby świąteczne.

Wesprzeć działania Szlachetnej Paczki może każdy, wystarczy wejść na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę, której chce się pomóc. Można to zrobić jeszcze do piątku, 9 grudnia.

Reklama

materiały prasowe Szlachetnej Paczki, pa/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę