Nasze projekty
fot. Magdalena Korzewa-Kaliszuk/Facebook

Dawid mógłby się nie urodzić, gdyby nie jego rodzice, dla których „Każde życie jest cudem”

Gdyby ten uśmiechnięty chłopiec ze zdjęcia trafił na innych rodziców, mógłby się nie urodzić. Jak to się stało, że dziś jest tu, na ziemi i trzyma w ręce książkę, która opisuje historię jego i innych, 32 bohaterów, którzy każdego dnia udowadniają, że "Każde życie jest cudem"?

Reklama

Dawid – chłopiec, do którego rąk trafiła najnowsza książka autorstwa Zbigniewa Kaliszuka i grupy Proelio mógłby nigdy się nie urodzić. Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie. Co więcej, zachęcali Elżbietę – mamę chłopca, by dokonała aborcji. Jeden z lekarzy powiedział nawet: „Dziecko ma wodogłowie i siniczą wadę serca – tetralogię Fallota, musi pani usunąć ciążę”.

Gdyby nie to, że w Pani Elżbiecie była ogromna nadzieja, a przede wszystkim wola walki o syna do końca, mogłoby skończyć się dla Dawida tragicznie. Co więcej, szukała wsparcia, pocieszenia i szansy dla swojego dziecka, ale odmawiali jej wszyscy. Jedna z Pań lekarek oświadczyła, że jeśli Pani Elżbieta nie wyrazi zgody na aborcję, to w sytuacji zagrożenia jej życia podczas cesarskiego cięcia, lekarze nie będą jej ratować.

Zobaczcie – dziś Dawid jest chłopcem, którego drugim imieniem jest „szczęście”. Trzyma z dumą i uśmiechem w ręce wyjątkową książkę. To właśnie tam została opisana jego historia, ale także innych, 33 bohaterów, których życie niewątpliwie jest cudem.

Reklama

Książkę pt. „Każde życie jest cudem” znajdziesz na Dobroci.pl!

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę