Nasze projekty

Książka, która przekona cię, że cuda mogą wydarzyć się w twoim życiu

Kto z nas nie oczekuje cudów? Wspaniałych interwencji Boga, która przywrócą utracone zdrowie, poprawią trudną sytuację życiową lub obdarzą w spektakularny sposób innym dobrodziejstwem? Ta książka udowadnia, że najwspanialsze cuda mogą wydarzyć się w życiu każdego z nas.

Reklama

Eric Metaxas, ceniony amerykański dziennikarz i pisarz, na własnej skórze doświadczył cudu. W książce „Cuda. Czym są, dlaczego się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie?” nie opiera się jednak tylko na osobistym Metaxas_Cuda_500pcxdoświadczeniu. By nadać wiarygodności przekonaniu o tym, że cuda zdarzają się współcześnie równie
często jak w czasach Jezusa, zebrał świadectwa osób, które prawdziwie doświadczyły cudów.

Piękne historie nawrócenia, uzdrowienia czy opowieści o życiu po śmierci są tym bardziej wiarygodne i potwierdzają częstotliwość ich występowania, że Metaxas rozmawiał wyłącznie z osobami, które zna osobiście.

Co ważne, zanim przechodzi do opisów tych doświadczeń, mierzy się z intelektualnymi próbami zanegowania występowania cudów. I robi to bardzo sprawnie, odpierając argumenty sceptyków.

Reklama
Reklama

Metaxas pisze, że cuda, które dzieją się w naszym życiu, są wstępem do cudów w życiu innych ludzi. Historie o cudach zamieszczone w jego książce również mogą pociągnąć za sobą wydarzenia i zmiany, za które będziesz chciał chwalić Boga.


Kup książkę i skorzystaj z 20% rabatu!


Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite