Nasze projekty

Koncert dla Haiti

Muzyk, który inspiruje Pedro Almodovara - Carlton Rara – wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Polska-Haiti, która od lat z sukcesem realizuje projekt budowy szkoły na Haiti.

Reklama

Carlton Rara – kompozytor, piosenkarz i perkusista, urodził się we Francji w 1975 roku, z matki Haitanki i ojca Francuza.

 

Zadebiutował na scenie w 2004 roku. Od 2005 jest obecny na międzynarodowej scenie muzycznej. W 2009 roku wydał swój pierwszy album Peyi Blue, który przyniósł mu uznanie światowej krytyki. Dwukrotnie wygrał ranking FIP, znalazł się w TOP 20 najlepszych albumów World/Jazz 2012.

Reklama

 

Koncert dla Haiti

Jego drugi album HOME, wydany w 2012 roku został doceniony przez Pedro Almodovara, który wymienia go na liście artystów mających największy wpływ na jego pracę, zwłaszcza w przypadku filmu „Przelotni kochankowie”.

Reklama

 

Twórczość Carltoina Rara to połączenie bluese’a, reage, funcky i goove. Wszystkie te wpływy muzyczne tworzą niepowtarzalny klimat tętniący rytmami Karaibów.

Koncert dla Haiti

Reklama

Na koncert zaprasza Fundacja Polska-Haiti oraz Ambasada Francji.

 

29.03.2014 r., godzina 21.30

Bar Studio,

Plac Defilad 1, foyer Teatru Studio

Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

Cegiełki do nabycia: BarStudio, Antykwariat Atticus, ul. Krakowskie Przedmieście 12 oraz pod adresem e-mail [email protected]

Koszt cegiełki: 50 PLN, studenci – 30 PLN

 

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na budowę szkoły w Jacmel na Haiti.

 

Więcej informacji:

www.polska-haiti.org

https://www.facebook.com/pages/Polska-Haiti/277738028512

 


Fundacja Polska-Haiti – powstała po trzęsieniu ziemi w 2010 roku. Głównym projektem Fundacji jest budowa szkoły podstawowej dla 400 dzieci w Jacmel, Haiti. Więcej informacji na stronie www.polska-haiti.org

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę