Nasze projekty

Świąteczne prezenty last minute!

Do Świąt zostało niewiele czasu. Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze gwiazdkowych prezentów, skorzystaj z naszych propozycji! Książki, koszulki i torby - znajdziesz tu pomysły dla każdego, kogo chcesz obdarować w tym roku czymś wyjątkowym

Reklama

Dla tych, którzy codziennie spędzają sporo czasu na dojazdach, ale i dla tych, którzy po prostu mają chwilę na lekturę – polecamy dobre książki.tajniki-diy-z-red-lipstick-monster-b-iext45543327Ewa Grzelakowska-Kostoglu
Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

To pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY czyli „zrób to sam”. Przygotowała ją jedna z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału „Red Lipstick Monster” oraz bestsellerowych „Tajników makijażu”. Razem z Ewą w prosty i szybki sposób czytelniczka przygotuje nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!

Reklama
Reklama

Przepisy pomogą nie wydawać fortuny na drogie kosmetyki i są bardzo proste w realizacji. Autorka zapewnia, że nie pochłaniają również wiele czasu.

Polecamy szczególnie: mamom, siostrom, ciociom, dziewczynom i koleżankom – wszystkim, którym nie jest obojętny piękny wygląd i inwestycja w swoje zdrowie.

>>> KUP Z RABATEM -35% (OGRANICZONY CZAS PROMOCJI) <<<

Reklama
Reklama


SekretyTwinPeaksMark Frost
Sekrety Twin Peaks

„Miasteczko Twin Peaks” to najbardziej fascynująca serialowa produkcja XX wieku, jedno z największych osiągnięć Davida Lyncha, mistrza surrealistycznej grozy i czarnego humoru. Powróci ona na ekrany już w 2017 roku. Książka Marka Frosta, współscenarzysty serialu, to pomost fabularny między tym, co zdarzyło się w Twin Peaks 25 lat temu, a tym, co czeka nas teraz. Jest niezbędna, by zrozumieć akcję nowego sezonu.

Laura Palmer obiecała agentowi Cooperowi, że spotkają się ponownie za dwadzieścia pięć lat. Nadszedł czas na spełnienie tamtej obietnicy… lub groźby.

Reklama

Polecamy szczególnie: fanom serialu, miłośnikom czarnego humoru ale i trzymających w napięciu opowieści, i tym, którzy lubią się trochę przestraszyć!

>>> KUP Z RABATEM 35%! (OGRANICZONY CZAS PROMOCJI!) <<<Szustak_Jeszcze5minitek_3DAdam Szustak OP
Jeszcze 5 minutek

Ta książka to dowód na to, że internet można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. „Jeszcze5minutek” to zapis rekolekcji o tym samym tytule, które w formie wideo ukazywały się na przełomie lat 2015/2016. O. Adam Szustak pokazał w nich jak bardzo święta rzeczywistość obecna jest w pozornie nieświętych sytuacjach.

Kolejne ciekawostki ze świata zwierząt i roślin, a także niezwykłe ludzkie historie to zaproszenie do odkrywania Bożej obecności w naszym życiu. Dla wygody czytelnika rozdziały podzielone są na bloki tematyczne. Każdą z opowieści kończy natomiast propozycja zadania do wykonania, dzięki czemu wskazówki duchowe łatwiej wcielić w życie.

Polecamy szczególnie: szczególnie młodzieży, ludziom, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez internetu, śpiochom, tym, którzy jeszcze nie znają o. Adama i jego wiernym fanom oraz wszystkim ciekawym świata!

>>> KUP Z RABATEM 35%! (OGRANICZONY CZAS PROMOCJI!) <<<Knabit_Slow-life_popr_3Do. Leon Knabit
Slow life według o. Leona

O. Leona Knabita można nazwać prekursorem „slow life”. Nikomu nie śniła się jeszcze fascynacja minimalizmem, treningami uważności czy zdrowym żywieniem, gdy on skutecznie praktykował już post, modlitwę i ascezę. Życie mnisze nie przeszkadza mu swobodnie odnajdywać się w świecie mediów: poprowadzić telewizyjny talk-show, wygrać konkurs na blog roku, a nawet zostać twarzą kampanii reklamowej.

Do rozmów o tym, jak nie zwariować w tym szalonym świecie o. Leon zaprosił niezwykłych ludzi. Joanna Kołaczkowska, Marek Kamiński, Anna Dymna czy Cezik – to tylko niektórzy z nich. Opowiadają o tym, jak odkryli wartość „slow life” czyli życia w wolniejszym tempie i doceniania tego, co ono przynosi. Nierzadko przecież w zabieganiu gubimy prawdziwą radość, zachwyt nad prostymi rzeczami czy dystans do samych siebie. O tym wszystkim przeczytacie w rozmowach z gośćmi o. Leona. Wywiady czyta się lekko i przyjemnie – zupełnie jakbyśmy uczestniczyli w rozmowie z gośćmi. Dzięki temu książka pozwala bliżej poznać jej bohaterów.

Polecamy szczególnie: zabieganym, nie mającym wiele czasu na lekturę (wywiady szybko się czyta!) oraz osobom o ambitnych planach noworocznych.

>>> KUP Z RABATEM 25%! (OGRANICZONY CZAS PROMOCJI!) <<<Zajac_Biblia_3DRoman Zając
Biblia. Początek

To książka, którą powinien mieć w domu każdy, kto chce lepiej poznać Pismo Święte. Roman Zając w przystępny sposób wyjaśnia kwestie językowe Biblii, odpowiada na kontrowersje wokół biblijnych historii i wielokrotnie pokazuje, jak mocno wpisały się one w szeroko pojętą kulturę. Lekturze towarzyszą piękne reprodukcje znanych i nieznanych obrazów wielkich malarzy, ukazujące opowieści z kart Pisma. Książka jest zarówno uporządkowaniem wiedzy, ale i zachętą do odkrywania Pisma Świętego na nowo. Poprzez liczne ciekawostki może stać się nawet lekturą do poduszki. Z pewnością jednak będzie początkiem wspaniałej przygody w poznawaniu Biblii.

Polecamy szczególnie: przygotowującym się do bierzmowania, pytającym o wiarę i biblijne kontrowersje, katechetom i osobom duchownym

>>> KUP Z RABATEM 35% (OGRANICZONY CZAS PROMOCJI!) <<<Polecamy również koszulki i torby ze sklepu www.dobroci.pl!

Znajdziesz tam produkty z logiem Kobiety Nieziemskich Obyczajów i Mężczyzny z Nieba Rodem. Zapraszamy!

banersklep_podmiananafejs

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite