Nasze projekty
Reklama
fot. Mel Poole/ Unsplash

Książka jako świąteczny prezent. Jaką wybrać?

To już ostatni dzwonek, by kupić świąteczne prezenty. Czas ucieka, a książka do kupienia czeka. Na Dobroci.pl znajdziesz wartościowe pozycje doskonałe jako świąteczny upominek.

Książka zawsze jest doskonałym pomysłem na prezent. Niektórzy nacieszą się tylko piękną okładką, która ozdobi regał, a inni będą cieszyć się jej wartościową treścią. Jakie książki dopełnią – zewnętrznie i wewnętrznie – domowe biblioteczki? 

Planer Dobroci

Mimo, że nie do końca jest to książka – zawsze dobrym pomysłym na prezent jest… kalendarz lub planer! A tak się składa, że stworzyliśmy produkt idealny dla wszystkich tych, którzy chcą zorganizować swoją codzienność, ale także swoją duchowość!

To narzędzie do planowania codzienności, ale także rozwoju duchowego nie tylko pod względem modlitwy, czytania Pisma Świętego, ale przede wszystkim dobrych planów i dobrych uczynków. Dzięki temu połączeniu – będziesz zarażać dobrem swoich najbliższych i wszystkich ludzi, których spotkasz na swojej drodze!

Reklama

Planer Dobroci możesz już dziś kupić w przedsprzedaży, w świątecznej, promocyjnej cenie 29,90! Wysyłka Planerów zaplanowana jest po 14 grudnia. To oznacza, że produkty z pewnością dotrą do Ciebie tuż przed Bożym Narodzeniem. Jeśli sobie życzysz – zapakujemy dla Ciebie prezent dla bliskiej osoby, by gotowy mógł znaleźć się pod choinką w wigilijny wieczór!

KUP PLANER TUTAJ >>>

„Druga” autorstwa Anny Hazuki w pakiecie z Modlitewnikiem dla Kobiet

„Druga” autorstwa Anny Hazuki natomiast to książka, która stała się prawdziwym bestsellerem! To pozycja dedykowana dla matek, kobiet, które o macierzyństwie myślą, dla wahających się, ale także dla tych, które już na swoje dziecko oczekują. To pozycja o odkrywaniu sensu życia, wymarzonej pracy i zwykłego-niezwykłego szczęścia. Otwiera na Miłość, odważna i uwalniająca. Nie jest to poradnik poppsychologiczny, lecz wciągający, pełen humoru i autoironii pamiętnik z “podróży ku sobie”. Świeży, wyrazisty, katolicki głos w temacie poszukiwania wewnętrznej siły, piękna i spełnienia.

Modlitewnik dla kobiet natomiast pomoże obdarowanej kobiecie usłyszeć Boga. Poprowadzi przez codzienną modlitwę tak, że stanie się ona prawdziwą rozmową z uwielbianym Przyjacielem.

Reklama

„Modlitewnik dla kobiet” powstał dzięki otwartości ponad stu Współautorek gotowych do podzielenia się swoim osobistym doświadczeniem wiary. Tu nie ma lukru, jest prawda, wzruszenie, płynąca z serca modlitwa i zachęta do konkretnego działania. 365 cytatów ze świata literatury, filmu, mody, popkultury, a także Pisma Świętego inspiruje, motywuje i kieruje do Boga.

KUP PAKIET TUTAJ >>>

Męski Modlitewnik w wyjątkowym pakiecie!

Męski Modlitewnik to publikacja, która ma na celu coś więcej niż tylko formację duchową. Podstawowym zadaniem modlitewnika jest utwardzenie fundamentu wspólnych wartości, na których można budować życie, które ma głęboki sens. Z pewnością są wśród was mężczyźni, którzy potrzebują mobilizacji i wsparcia w codziennej modlitwie. Ta książka jest właśnie dla nich – dla twojego męża, brata, syna, ojca, czy dziadka! 

Stworzyliśmy pakiet skrojony na miarę potrzeb każdego faceta. Do Męskiego Modlitewnika dołączyliśmy książkę „Podwójne wychylenie” autorstwa o. Adama Szustaka, która powie obdarowanej osobie nieco więcej o tym, czym jest i jak ważna jest modlitwa uwielbienia!

Reklama

Kup męski pakiet tutaj >>>

Jutro Niedziela lub Jutro Święto

Choć nowy rok liturgiczny już się rozpoczął, wciąż są osoby, które nie wiedzą, że powinny mieć ją w swoich biblioteczkach! Pomóż im, a dzięki Tobie niedzielne czytania nie pozostawią im żadnych złudzeń. Pozycja autorstwa ks. Przemysława Śliwińskiego i ks. Marcina Kowalskiego jest zaproszeniem do bliższego poznania Liturgii Słowa.

W książce autorzy wchodzą głębiej w tekst niedzielnych czytań, psalmów i Ewangelii. Dzięki temu czytelnik dostrzeże więcej powiązań i kontekstów w Słowie Bożym, a także będzie mógł przenieść się w realia tekstów biblijnych. Co więcej, mamy także propozycję dla tych, którzy chcą jeszcze lepiej poznać głębię czytań i Ewangelii w świąteczne dni. Wszystkie książki – „Jutro Niedziela” na rok A,B,C oraz książkę „Jutro święto” możecie kupić w jednym pakiecie i obdarować nimi swoich bliskich.

KUP KSIĄŻKI TUTAJ >>>

Miriam

To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają drogi przyjaźni z Maryją. Po przeczytaniu tej pozycji z pewnością będzie im łatwiej krocząc szlakiem przetartym przez o. Adama Szustaka, który z czytelnikami dzieli się swoim doświadczeniem bliskiej relacji z Matką Bożą. 

Książka składa się z dwóch części “Kobieta mojego życia” i “Czułe słówka, czyli czym jest litania”. W pierwszym rozdziale czytelnik znajdzie kilka refleksji wokół tekstów biblijnych, które opowiadają o tym, kim Maryja jest dla Ojca Adama i o jego osobistej historii przyjaźni. Natomiast drugi rozdział to zbiór komentarzy dotyczących wezwań Litanii Loretańskiej. Jak przez Matkę Bożą dojść do Tego, który jest źródłem i szczytem wszelkiego dobra i piękna? Odpowiada Ojciec Adam Szustak. 

KUP KSIĄŻKĘ >>>

Ojciec wolnych ludzi

Powoli dobiega końca rok, w którym kard. Stefan Wyszyński został błogosławionym Kościoła katolickiego. Jeśli znasz osobę, która jeszcze nie poznała autorytetu Ojca Wolnych Ludzi – ta pozycja będzie właśnie dla niego. 

Jak dobrze znamy naukę kard. Stefana Wyszyńskiego? Jak dziś ją rozumiemy? Okazuje się, że nie traci ona na wartości, a wręcz przeciwnie – z biegiem lat zyskuje aktualność. Na święta podaruj bliskiej osobie swego rodzaju drogowskaz, który porusza i motywuje! Książka to ponadczasowa biografia Prymasa Tysiąclecia przybliżona Czytelnikowi w formie dialogowanej opowieści oraz uzupełniona o ponadczasową “rozmowę z Prymasem”. 

KUP KSIĄŻKĘ >>>

30 scen z życia Maryi

To prawdziwy, kobiecy niezbędnik bliskości z Maryją. Ta książka może uświadomić czytelnikom, że w ich życiu wiele jest scen, które łudząco mogą przypominać codzienność każdego z nas – troski, radości, wzloty i upadki. Daj szansę bliskiej osobie, by mogła odkryć Maryję na nowo.  

Książka jest rozważaniem jej życia, które pomoże każdemu być blisko Niej w modlitwie, czy rozmyślaniach o Niej jako kobiecie, matce, przyjaciółce i drogowskazie. Pozycja zawiera także intymne świadectwa, będące zapisem prawdziwych historii, które pokażą obdarowanej przez ciebie osobie, jak w praktyce inspirować się życiem Matki Bożej – jak przeżywać radosne, ale też i bolesne chwile życia. 

KUP KSIĄŻKĘ >>>


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę