Nasze projekty

Wspólne budowanie fundamentu. Męski Modlitewnik

Oddajemy w Wasze ręce “Męski Modlitewnik” - prawdziwy fundament męskiej duszy. Ci, którzy chcą zakupić go dla siebie, bądź podarować komuś na prezent, mogą go zakupić w sklepie internetowym Dobroci.pl.

Reklama

Zbudować fundament. Wspólnie

Męski Modlitewnik to dzieło wspólne – nie mógłby powstać, gdyby nie wsparcie blisko 600 Darczyńców oraz 60 księży i ojców zakonnych ze zgromadzeń benedyktynów, franciszkanów, jezuitów i salwatorianów, którzy przygotowali teksty rozważań. 

To dzięki Waszej pomocy, zaangażowaniu i pracy, możemy oddać w Wasze ręce publikację, która ma na celu coś więcej niż tylko formację duchową. Podstawowym zadaniem modlitewnika jest bowiem utwardzenie fundamentu, ubicie podłoża w postaci niezachwianych, wspólnych wartości, na których można budować życie, które ma głęboki sens. Dziękujemy!

Tylko dla mężczyzn

Tata, dziadek, brat, mąż, chłopak, kumpel… To dla nich powstał Męski Modlitewnik. Dlaczego? Powodów jest kilka. Kobietą i mężczyzną stworzył nas Bóg i każda z tych półkul zasługuje na osobne, uważne potraktowanie.

Reklama

Ponieważ taki modlitewnik jeszcze nie powstał, a męska dusza XXI wieku, w świecie upadku autorytetów, zagubienia, odwrócenia wartości, szaleńczego tempa życia, korporacji i wypalenia zawodowego, potrzebuje powrotu do korzeni. Nie zważając na podziały szukamy wspólnego mianownika, czegoś, co będzie w podstawowym wymiarze łączyć, a nie dzielić.

>>>Przeczytaj fragment Męskiego Modlitewnika

Co znajdziesz w Męskim Modlitewniku?

Modlitewnik zawiera 365 rozważań na cały rok. Na każdy dzień przewidziany jest jeden cytat, pochodzący z Pisma Świętego, polskiej literatury, bohaterów, przywódców czy autorytetów. W poniedziałek może to być Andrzej Kmicic lub święty Paweł, we wtorek Jerzy Kukuczka, a w środę wiedźmin ze świata Andrzeja Sapkowskiego. W ten sposób książka dosłownie „pachnie” ziemią, lasem, drewnem i dymem z ogniska, ale też atramentem, pracownią malarską czy kabiną ciężarówki – tak samo, jak prawdziwa przygoda i pasja każdego mężczyzny zaczyna się w innym miejscu.

Reklama

Potem przechodzimy do konkretów – to kilka zdań do przemyślenia, które przygotowało 60 księży i zakonników. Następnie czeka na Was krótka modlitwa i zadanie, które jest prostym wezwaniem do działania.

Dodatkowym atutem modlitewnika jest jego niewielki wymiar tak, abyś mógł zabrać go ze sobą w każde miejsce. 

Męski Modlitewnik – jak go zdobyć?

Modlitewnik jest dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym Stacji7 – to wyjątkowy pomysł na prezent dla każdego mężczyzny! Modlitewnik można zakupić TUTAJ.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę