Nasze projekty

Co ugotowałbyś Franciszkowi? Odpowiedz i wygraj książkę

Lubisz marzyć? To wyobraź sobie, że papież Franciszek będzie u Ciebie na niedzielnym obiedzie. Reszta jest już zadaniem w konkursie, do udziału w którym najmocniej Cię zapraszamy!

Reklama

Pytanie konkursowe brzmi:

Jaką potrawę byś przyrządził/a papieżowi Franciszkowi, gdyby zapowiedział się u ciebie na obiedzie, i dlaczego?

Może byłoby to coś wybitnie polskiego, jak kotlet schabowy z kapustą i ziemniakami? Może zaproponowałbyś autorską wariację na temat innego klasyka polskiej kuchni? Może w ogóle zrezygnowałbyś z podejmowania go “po polsku” i poszukał w daniach kuchni włoskiej i argentyńskiej, do których Franciszek jest przyzwyczajony?

Reklama
Reklama

Najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi chcemy nagrodzić! Jak? Oczywiście opowieścią o… kuchni papieża Franciszka, potrawach, które lubi, biesiadach, w których uczestniczył. O tym wszystkim opowiada najnowsza książka Roberto Alborghetti’ego zatytułowana “Przy stole z papieżem Franciszkiem. Jego historie, jego potrawy, jego goście.” 

Z nadesłanych do nas wypowiedzi pisemnych jury redakcyjne, złożone z redaktorów naszego portalu, wybierze 5 osób – autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych wypowiedzi. Przygotowane przez Was najciekawsze propozycje “papieskiego menu” podsumujemy w osobnym artykule!

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj>>
Na odpowiedzi na zadanie konkursowe czekamy do wtorku (26.03) pod adresem e-mailowym [email protected] W tytule prosimy wpisać „Przepis dla Franciszka”.

Reklama
Reklama

Więcej o książce stanowiącej nagrodę, przeczytasz >>tutaj 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite