Nasze projekty

„Jan Paweł II dla średnio zaawansowanych”, czyli nauczanie papieża w 7 dni

Czy da się w 7 dni spojrzeć wnikliwie na swoje życie i odpowiedzieć sobie na ważne pytania? To możliwe, ale trudne i wymagające. Na szczęście Papież przychodzi nam z pomocą.

Reklama

Każda rocznica, każdy dzień związany z Janem Pawłem II to dla nas kolejna okazja do zapytania samych siebie: co robimy z mądrością, którą nam przekazał? Na ile znamy jego nauczanie? Jakie cytaty zapadły nam w pamięć?

Niektóre z jego słów recytujemy z pamięci, a niektóre są nam zupełnie nieznane. A warto je poznać, ponieważ w papieskim nauczaniu znajdujemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania – jak znaleźć szczęście, czym jest prawdziwa miłość, gdzie szukać sensu życia.

7 dni, 7 tematów, 7 zadań

Zapraszamy Was na spotkanie z słowami Jana Pawła II o tym, co dla nas najważniejsze. Cykl „Jan Paweł II dla średnio zaawansowanych”. Przygotowaliśmy fragmenty z nauczania Jana Pawła II – na końcu każdego fragmentu znajdą się zadania do wykonania. Nie jest to konkurs, test, czy sprawdzian. To zaproszenie, by spróbować wymagać samemu od siebie – tak jak on sam nas do tego zachęcał.

Reklama

Wybierz jeden lub kilka tematów zamieszczonych poniżej, przeczytaj fragment z nauczania Jana Pawła II i spróbuj wcielić jego słowa w życie!

>> SZCZĘŚCIE


>> MIŁOŚĆ

Reklama

>> PRZYJAŹŃ


>> CIERPIENIE


>> PRZYSZŁOŚĆ

Reklama

>> SENS ŻYCIA


>> WIARA


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę