Gender – ukryta prawda

Rusza pierwszy w Polsce kurs anty-gender. Rekrutacja na kurs została przedłużona do połowy marca.

Reklama

Kurs „Gender – ukryta prawda” ma na celu odkłamanie wdrażanych (często przymusowo) rozmaitych programów (w przedszkolach, szkołach, na wyższych uczelniach) zawierających ideologię gender, określaną dla niepoznaki jako „równouprawnienie” czy „równość płci” – informują organizatorzy. Zaznaczają, że "ta nienaukowa forma indoktrynacji seksualnej ma na celu rozbijanie tradycyjnego modelu rodziny, demoralizację nieletnich i oswajanie ich z dewiacjami seksualnymi, sztuczną antykoncepcją i pornografią. Kurs ukazuje całą prawdę o ruchu genderowym. Dzięki wiedzy wybitnych naukowców oferujemy pierwsze, interaktywne szkolenie w Polsce, dostępne dla wszystkich zainteresowanych, dzięki platformie e-learningowej".

 

Podczas kursu poruszane będą takie kwestie jak: "Ideologia gender jako dziecko politycznej poprawności", "Gender – zagrożenie dla małżeństwa i rodziny" czy "Gender – metody obrony”. Wśród wykładowców są m.in.: ks. prof. Tadeusz Guza, prof. Maria Ryś, ks. dr Marek Dziewięcki czy ks. prof. Dariusza Oko.

Reklama
Reklama

 

– To szansa na stworzenie realnej społeczności, która będzie w stanie odeprzeć rewolucję obyczajową w naszym kraju. Osoby potrafiące bronić interesu publicznego w kwestii nadmiernej seksualizacji dzieci i młodzieży powinny być aktywne w każdym powiecie, w każdej szkole – tłumaczy na portalu niedziela.pl dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Liczymy, że będzie nas co najmniej 100 osób – dodaje.

 

Reklama
Reklama

Kurs ma formę wykładów dostępnych przez Internet. Jest skierowany do "wszystkich, których niepokoi wdzieranie się do polskich szkół i życia publicznego, ideologii przeciwnych tradycji, rodzinie i narodowi. Przeznaczony jest dla rodziców, uczniów, studentów, ludzi dojrzałych, aktywistów, samorządowców, działaczy katolickich, duchownych, kleryków, członków rad parafialnych, wspólnot, stowarzyszeń i wszystkich, którzy chcą nabyć fachową wiedzę na temat zagadnienia, które nie schodzi z pierwszych stron gazet i czołówek programów telewizyjnych".

 

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub wysłać zgłoszenie na e-mail: instytut@globalizacja.org.

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę