Nasze projekty
Reklama

Wielkie wsparcie na Wielki Post

Wielki post tuż, tuż! Czy macie przygotowane odpowiednie wsparcie, by przeżyć ten czas wyjątkowo? Jeśli nie, dobrze trafiliście!

Wielki Post – 40 dni refleksji zbliża się wielkimi krokami. Bardzo często zastanawiamy się, jak dobrze przeżyć ten czas, albo poszukujemy konkretnych drogowskazów, które pokażą nam, w którą stronę powinniśmy iść. Mamy dla Was kilka propozycji wielkopostnych wskazówek, które nie tylko ułatwią duchowe przeżywanie Wielkiego Postu, ale przede wszystkim inspirują i są wspaniałą dawką motywacji. Zobaczcie sami!

Czytaj także >>> Wielki Post 2024

„Droga”

Ten drogowskaz skierowany jest głównie do kobiet właściwie każdej sytuacji życiowej. Zdrada małżonka, choroba dzieci, macierzyńskie wypalenie i mierzenie się z własną przewlekłą chorobą… “Droga. 28 kroków do Światła” to piękne, czasem boleśnie prawdziwe medytacje do czternastu stacji Biblijnej Drogi Krzyżowej i do czternastu stacji Drogi Światła. W Książce znajdują się myśli 22 fantastycznych kobiet, które napisały niezwykle piękne, pełne życiowych doświadczeń rozważania.

Reklama

To piękna wskazówka na Wielki Post, ale także na czas po nim… w końcu historia zbawienia nie kończy się na Grobie Pańskim! Idziemy o krok dalej i widzimy już Chrystusa, który żyje, zmartwychwstał, a tym samym otrzymujemy porządną dawkę motywacji, nadziei na to, co po Wielkim Poście.

książka droga

Kup książkę pt. „Droga” tutaj >>>

Zdrapka Wielkopostna

W tym roku mamy jubileuszową Zdrapkę Wielkopostną! Już po raz 10 zdrapka gości w naszych domach w tym wyjątkowym czasie liturgicznym i pomaga go pięknie przeżyć. Jeśli mowa o drogowskazach, to nie ulega żadnym wątpliwościom, że jest to codzienna wskazówka do dobrego przeżywania Wielkiego Postu. Na każdy dzień otrzymujesz konkretne i zwięzłe zadanie do wykonania, które będzie pięknie przygotowywało do Świąt Wielkiej Nocy.

Reklama
fot. materiały prasowe

Kup Zdrapkę Wielkopostną tutaj >>>

40 dni do zbawienia

Kolejny drogowskaz to książka pt. „40 dni do zbawienia” autorstwa ks. Kacpra Nawrota. To niezwykle głębokie myśli o tym, jak powiedzieć STOP codziennej gonitwie i otworzyć na łaskę nawrócenia.

Cisza, Krzyż, Jezus i ty – to hasła tych codziennych rekolekcji. Zachęcamy, by podczas trwania Wielkiego Postu postawić na czas refleksji i medytacji przy krzyżu. Nawet, jeśli miałaby być to tylko chwila, warto uklęknąć i znaleźć czas na modwlitwę, a z pewnością pomogą Ci w tym rozważania napisane przez ks. Kacpra Nawrota na każdy dzień chwil oczekiwania na Wielkanoc!

Reklama

Kup książkę 40 dni zbawienia >>>

Okruchy

„Okruchy” to powstały na bazie internetowych rekolekcji wielkopostnych przygotowanych przez o. Adama Szustaka. Różnią się jednak od typowych kaznodziejskich propozycji na czas Wielkiego Postu. To nie są ani nauki, ani konferencje, ani rozważania. To po prostu krótkie, konkretne ćwiczenia wielkopostne, które mają zachęcić do codziennego nawrócenia. Tam po prostu jest sam konkret!

Co więcej, książka ta zmieści się do każdej torebki, do plecaka, a nawet do kieszeni. W każdej chwili dnia można do niej zerknąć i przypomnieć sobie, jaką propozycję ma o. Adam Szustak na dzisiejszy dzień!

Kup książkę „Okruchy tutaj >>>

Planer Dobroci

Warto zapisać sobie wszelkie duchowe plany na Wielki Post, ale także sprawdzać, jakie robimy postępy. A najlepszym do tego narzędziem jest Planer Dobroci, w którym znajdziesz zakładkę pt. „Śledzenie nawyków”. Co więcej, pewnie obawiasz się, że Planer kupuje się na nowy rok… Tak się składa, że w przypadku tego produktu, możesz rozpocząć od dowolnego momentu, bo nie jest on datowany!

Czytaj także >>> 7 pomysłów na wielkopostną poprawę

Twoje duchowe postanowienia noworoczne odeszły w cień? Może więc pora na nowy, wiosenny i wielkopostny start w 2024 r.?

Kup Planer Dobroci tutaj >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę