Nasze projekty
Reklama

CZAS WALKI. Odwaga kontra tchórzostwo

Tchórzostwo może zniszczyć i pogmatwać ludzkie życie. Jak walczyć o odwagę w naszym życiu - zwłaszcza, gdy chodzi o obronę biednych i potrzebujących? Wyjaśnia ks. mjr Maksymilian Jezierski w przedostatnim odcinku wielkopostnych rekolekcji "Czas walki".

Powinniśmy być odważni w podejmowaniu codziennych decyzji, odważni w budowaniu relacji z innymi ludźmi. Nie możemy zdezerterować, kiedy trzeba stanąć nam w obronie potrzebujących, biednych, a zwłaszcza naszych najbliższych.

Jak w takich sytuacjach zawalczyć o odwagę? Wyjaśnia ks. mjr Maksymilian Jezierski w najnowszym odcinku rekolekcji „Czas walki”.

Rekolekcje wielkopostne „CZAS WALKI” zostały nagrane na terenie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie żołnierze uczą się walczyć z przeciwnikiem, i z przeciwnościami życia. Wybór miejsca i tytułu oddaje cel rozważań, które mają służyć zachęceniu do walki, tej duchowej, o lepszą wersję samego siebie i poprawę relacji z Bogiem i bliźnimi.

Reklama

Rekolekcje głosi ks. mjr Maksymilian Jezierski, kapelan i duszpasterz Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Nowe odcinki publikowane są w każdą środę Wielkiego Postu począwszy od Środy Popielcowej, a w Wielkim Tygodniu dwukrotnie – w poniedziałek i środę.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę