Nasze projekty
Fot. Youtube/Langusta na plamie

O. Szustak „zagrał” w filmie. Niezwykły odcinek serialu „Jonasz z 2B”

Na kanale "Langusta na palmie" ukazał się najnowszy, 6. już odcinek serialu ewangelizacyjnego "Jonasz z 2B", w którym występują m.in. słuchacze o. Adama z całej Polski oraz on sam, grający... samego siebie.

Reklama

Serial opowiada o zmaganiach licealisty imieniem Jonasz, który dostaje niezwykłe zadanie przyprowadzenia do Jezusa 7 osób oddalonych od Boga. Najnowszy odcinek poświęcony jest piątej z osób, które Jonasz ma na swojej tajnej liście. Zaczyna się jednak sceną rekolekcji, w której „gra” sam o. Adam Szustak oraz jego prawdziwi słuchacze z całej Polski. W połowie lutego pisaliśmy, że poszukiwani są statyści. Liczba chętnych przekroczyła najśmielsze oczekiwania realizatorów serialu. Scena z ich udziałem jest widoczna na samym początku odcinka.

Reklama
Reklama

Od tego tygodnia kolejne odcinki będą emitowane dwa razy w tygodniu: w środę i w niedzielę, zatem najbliższy, 7. odcinek obejrzymy w Niedzielę Palmową. Finał będzie pokazany w Niedzielę Zmartwychwstania i oczywiście połączy się tematycznie z losami bohaterów serialu. 

Wczoraj na koncie serialu na Instagramie jego widzowie mogli wziąć udział w spotkaniu na żywo z aktorami i twórcami tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę