Naucz się spotykać z Bogiem! Rekolekcje adwentowe Stacji7 z o. Adamem Szustakiem

4 dni, 4 sposoby na spotkanie z Panem. Razem z ojcem Adamem Szustakiem zapraszamy na niecodzienne rekolekcje adwentowe online.

Reklama

Ze względu na pandemię wiele naszych działalności i aktywności zostało ograniczonych – także tych związanych z wiarą. Ze względu na obostrzenia sanitarne, w wielu parafiach nie odbędą się rekolekcje adwentowe, mające przygotować nasze serca na nachodzące Święta Bożego Narodzenia. Dlatego w tym roku zachęcamy do przeżycia rekolekcji online, na które zapraszamy wraz z ojcem Adamem Szustakiem.

Rekolekcje online na żywo

Rekolekcje potrwają 4 dni – od niedzieli 29 listopada do środy 2 grudnia. W niedzielę o godz. 20.00 odbędzie się transmisja na żywo Mszy św. z kazaniem wprowadzającym w rekolekcje. Przez kolejne trzy dni – od poniedziałku do środy – o godz. 20.00 transmitowana będzie konferencja wygłaszana przez ojca Adama Szustaka.

Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo na kanale YouTube Stacji7 i Langusty na palmie. 

Reklama

Jak spotkać się z Bogiem?

„Tematem rekolekcji będzie modlitwa” – wyjaśnia ojciec Adam w zapowiedzi rekolekcji – „Bardzo chciałbym, abyśmy się przyjrzeli sercu, które staje przed Panem Bogiem.”

Tematem poszczególnych konferencji będzie modlitwa błagalna, przebłagalna i modlitwa uwielbienia. Te trzy rodzaje modlitwy mają pomóc nam nauczyć się prawdziwie spotykać się z Bogiem.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę