Nasze projekty
Reklama

„Miriam”. Książka o. Adama Szustaka w nowym wydaniu!

Bardzo osobisty zapis budowania krok po kroku relacji z Maryją, konkretne powody i dowody, że warto zaprzyjaźnić się z Maryją i zaproszenie do wspólnego szukania znaczeń imion Maryi zapisanych w Litanii loretańskiej. To wszystko można znaleźć w książce o. Adama Szustaka, "Miriam", którą możecie dziś znaleźć w nieco innej odsłonie!

„Książka „Miriam” to zapis mojej osobistej drogi zaprzyjaźniania się z Maryją – budowania krok po kroku relacji z Nią, czyli Jej niezmordowanego znajdowania mnie na krańcach świata oraz mojego ciągłego uczenia się Jej sposobów szukania Boga” – wyjaśnia o. Adam Szustak OP. Książ ukazała się w nowej odsłonie. Możecie ją kupić w miękkiej oprawie, w atrakcyjnej cenie na Dobroci.pl! :)

Kup książkę >>>

„Kobieta mojego życia” i „Czułe słówka”

Książka składa się z dwóch części. „Kobieta mojego życia” i „Czułe słówka, czyli czym jest litania”. „W pierwszym rozdziale znajdziesz kilka refleksji osnutych wokół tekstów biblijnych opowiadających o tym, kim Miriam jest dla mnie, a także moją osobistą historię przyjaźni z nią. Kolejny rozdział to zbiór komentarzy do poszczególnych wezwań Litanii loretańskiej – jednej z moich ulubionych modlitw – w których na podstawie własnych poszukiwań i doświadczeń opowiadam o tym, jak przez Maryję dojść do Tego, który jest źródłem i szczytem wszelkiego dobra oraz piękna” – pisze autor książki.

Reklama

„Dzielę się tym, czego sam doświadczyłem”

Czy o. Adam chce tą opowieścią przekonać wszystkich do przyjaźni z Maryją? Absolutnie! „Po prostu dzielę się tym, czego sam doświadczyłem, a co radykalnie zmieniło moje życie i w nowy sposób otworzyło mnie na Bożą łaskę”- zaznacza. I dodaje: „Jeśli czyta te słowa ktoś, kto czuje się zagubiony, potrzebuje, by ktoś wziął jego życie w czułe ręce i krok po kroku rozplątywał wszystkie jego supły i węzły, to Miriam jest tą, która potrafi to zrobić. Pozwól Miriam, by poprowadziła Cię do Jezusa. Mnie znalazła, mnie poprowadziła i dalej przyciąga mnie swoim pięknem ku Źródłu wszelkiego piękna, jakim jest Bóg.”

Co znajdziesz w książce?

  • bardzo osobisty zapis budowania krok po kroku relacji z Maryją
  • konkretne powody i dowody, że warto zaprzyjaźnić się z Maryją
  • zaproszenie do wspólnego szukania znaczeń imion Maryi zapisanych w Litanii loretańskiej,
  • zachętę do świadomej modlitwy wezwaniami tej litanii w różnych sytuacjach życia codziennego

Dla kogo jest ta książka?

  • dla czytelników nie bojących się wzruszeń
  • dla tych, którzy chcą lepiej poznać Maryję
  • dla osób, pragnących doświadczać łask ukrytych w tytułach Maryi i odnowić bliskość z Nią
  • dla zagubionych i potrzebujących skutecznego wsparcia „z góry”

„Miriam” jest idealną pozycją na tzw. lekturę duchową. Autor zabiera nas w świat Ewangelii, której postaci, pozornie tylko jednowymiarowe, stają się do tego stopnia obecne, że nim się spostrzeżemy, robi się tłoczno w naszym pokoju. Wszystko staje się żywe, pachnące, szeleszczące, głośne, namacalne. Doświadczenie obecności Maryi w życiu o. Adama  jest tak pociągające i mocne, że człowiek ma ochotę wołać ze wszystkich sił: „Weź mnie w swoje ramiona! Bądź dla mnie Przewodniczką, Królową, Mamą!”.

Anna Hazuka, „Miriam” czyli pozwól Bogu zakochać się w sobie

Reklama

KUP KSIĄŻKĘ TUTAJ >>>


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę