Nasze projekty

Wyślij intencję do patrona internetu, bł. Carla Acutisa! Możesz to zrobić online

Intencje modlitewne powierzane wstawiennictwu bł. Carla Acutisa można wysyłać online. Jak to zrobić?

fot. Stacja7

Watykan ogłosił, że papież Franciszek zatwierdził drugi cud za wstawiennictwem bł. Carla Acutisa, co oznacza, że będzie kanonizowany. Informacja o jego nadchodzącej kanonizacji dobry moment, aby zawierzyć mu swoje intencje.

ZOBACZ: Pierwszy święty z pokolenia Y? Papież podpisał ważny dokument

Carlo Acutis, zwany influencerem Boga, urodził się w 1991 roku, od dziecka odznaczał się dużą religijnością, codziennie chodził na mszę świętą, a pasjonowały go nowe technologie, komputery. Nastolatek stworzył stronę internetową poświęconą cudom eucharystycznym na całym świecie. Jak mówił, Eucharystia to „autostrada do nieba”. Carlo zmarł na białaczkę 12 października 2006 roku w wieku 15 lat. Franciszek beatyfikował go 10 października 2020 roku.

Reklama

Grób błogosławionego znajduje się w bazylice Matki Boskiej Większej w Asyżu. Nie wszyscy jednak mogą go odwiedzić, ale można to zrobić wirtualnie.

PRZECZYTAJ: Żyje, bo uratował ją bł. Carlo Acutis. Ten cud otworzył drogę do kanonizacji

Na kanale YouTube Maria Vision Italia w lutym 2024 roku rozpoczęto transmisje na żywo z grobowca bł. Carla Acutisa. W tym miejscu znajduje się również link do strony internetowej, przez którą można przesyłać intencje modlitewne powierzane wstawiennictwu bł. Carla Acutisa.

Reklama

Intencje zebrane w tygodniu są odczytywane podczas nabożeństwa w środę o godz. 19:00. Intencje zebranie w ciągu miesiąca są drukowane i przekazywane „bezpośrednio błogosławionemu Carlo Acutisowi” podczas mszy świętej celebrowanej w bazylice Matki Bożej Większej każdego 12 dnia miesiąca o godz. 18.00.

>>>TU MOŻESZ ZGŁOSIĆ INTENCJĘ<<<

churchpop.com, kh/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę