кредиты онлайн в Казахстане кредит на карту онлайн кредит наличными

Niezwykłe zdjęcie nienarodzonego dziecka obiegło świat!

"To dziecko stało się sławne zanim się urodziło" - takie komentarze internauci zamieszczają wszędzie, gdzie pojawia się to wyjątkowe zdjęcie

Polub nas na Facebooku!

Całe zamieszanie wywołał gest wykonywany przez dziecko podczas badania USG. Zdaje się mówić: "Rodzice, nie martwcie się, u mnie wszystko w porządku!":

Niezwykłe zdjęcie nienarodzonego dziecka obiegło świat!

Bradnon Hopkins, ojciec dziecka zamieścił to zdjęcie na portalu Reddit.com. Błyskawicznie zostało podchwycone przez internautów. Brandon ze swoją żoną spodziewają się bliźniaków. Mają urodzić się w styczniu.


Jeśli podobają Ci się nasze artykuły, możesz nas wesprzeć:

Wesprzyj nas

Krewni papieża zginęli w wypadku samochodowym

W wypadku drogowym w Argentynie zginęło troje bliskich krewnych papieża Franciszka: żona jego bratanka wraz z dwoma synami: ośmiomiesięcznym i dwuletnim. Sam bratanek przebywa w szpitalu, a jego stan określany jest jako bardzo poważny.

Polub nas na Facebooku!

Samochód, kierowany przez 35-letniego Emanuela Horacio Bergoglio zderzył się na drodze koło Cordoby z włączającą się do ruchu ciężarówką.

Emanuel jest synem zmarłego już brata papieża, Alberto Bergoglio.

Papieski ceremoniarz prał. Guillermo Karcher potwierdził na swoim koncie na Facebooku, że Ojciec Święty został poinformowany o wypadku i towarzyszy swej rodzinie modlitwą.


pb (KAI/clarin.com/lanacion.com.ar) / Córdoba


Jeśli podobają Ci się nasze artykuły, możesz nas wesprzeć:

Wesprzyj nas