Nasze projekty

Największa flaga Serca Jezusa zawisła na terenie jednej z firm [VIDEO]

Amerykańska firma wywiesiła największą na świecie flagę Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ma ona około 10 metrów wysokości i 15 metrów szerokości. 

fot. Sensus Fidelium/youtube.com (print screen)

Bavarian Waste to amerykańska, rodzinna firma działająca od pięciu pokoleń, od 1901 roku. Początkowo firma ta zajmowała się transportem, następnie przekształciła się w firmę zajmującą się wywozem śmieci. „Służenie Bogu i Ojczyźnie to coś więcej niż tylko nasze motto; to jest to co staramy się robić każdego dnia” – można przeczytać na stronie firmy.

ZOBACZ TEŻ>>> Niezwykły obraz Serca Pana Jezusa stworzony z 4 milionów płytek! [VIDEO]

Rodzinna firma z misją

Obecnie jej prezesem jest 64-letni James Brueggemann, który podkreśla, że jest katolikiem i nie wstydzi się głośno mówić o swojej wierze. W firmie pracuje na różnych stanowiskach siedmiu z ośmiu jego synów. „Nie chodzi nam jednak tylko o biznes; staramy się żyć wiarą katolicką i walczyć o prawa naszego Pana Jezusa Chrystusa” – podkreśla właściciel zakładu.

Reklama

„Jest rzeczą oczywistą, że w społeczeństwie świeckim narasta wrogość wobec wiary katolickiej i właściwej moralności. Boże prawa nad ludzkością są odrzucane przez ducha buntu, który przenika cały porządek społeczny. Ten buntowniczy duch wobec Boga nie jest niczym nowym, to ten sam krzyk Lucyfera: „Non serviam”, nie będę służył! – czytamy na stronie firmy.

Ogromna flaga zawisła na terenie firmy

Właściciel zakładu, aby uczcić miesiąc czerwic poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa postanowił wywiesić na terenie firmy ogromną flagę. „Najświętsze Serce Jezusa symbolizuje Jego nieskończoną miłość i miłosierdzie wobec ludzkości. W czerwcu czcimy Jego Serce, przebite za nasze występki, jako źródło bezgranicznego współczucia dla pokutujących grzeszników” – można przeczytać. Największa flaga Serca Jezusa na świecie liczy około 10 metrów wysokości i 15 metrów szerokości. 

Ceremonia wywieszenia flagi odbyła się 31 maja, wzięło w niej udział ponad 600 katolików. Do sieci trafiło nagranie z tego wyjątkowego wydarzenia. Na filmie można między innymi dostrzec, że ponad 20 osób musiało trzymać ogromną flagę zanim ta została wciągnięta na maszt. Uroczystość poprowadził ks. Stephen Stanich z pobliskiego kościoła Matki Bożej Wniebowziętej. Duchowny pobłogosławił flagę i ponownie poświęcił firmę Najświętszemu Sercu Jezusa. Pierwszy raz miało to miejsce w 1990 roku.

Reklama

Zobaczcie sami tą piękną chwilę!

aleteia.org, opoka.org.pl, lifesitenews.com, bavarianwaste.com/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę