Nasze projekty
Reklama
Fot. Recorriendo Mi Tierra/YouTube

Niezwykły obraz Serca Pana Jezusa stworzony z 4 milionów płytek! [VIDEO]

Wyjątkowy obraz przestawiający Jezusa ma wymiary 60 na 20 metrów i jest wykonany z 4 milionów ręcznie malowanych płytek. Zobaczcie to wyjątkowe dzieło!

Dzieło można podziwiać w parku krajobrazowym Corazón Monumental Ecological Park w Meksyku. Powstał przy udziale dziewięciu rodzin. Praca była koordynowana przez Ojca José Arturo Lópeza Cornejo.

CZYTAJ>>> 5 pięknych modlitw do Serca Jezusa, które powinien znać każdy

Niezwykły obraz Jezusa stworzony z 4 milionów płytek!

Wymiary tego obrazu robią wrażenie! To powierzchnia mierząca 60 na 20 metrów. Jego wykonanie było możliwe dzięki zaangażowaniu rodzin i ich niezwykłego talentu. Do przygotowania dzieła konieczne było wykonanie aż czterech milionów płytek! Wszystkie zostały wykonane ręcznie.

Reklama

dalszy ciąg tekstu pod filmem

ZOBACZ>>> Niezwykłe wizje mistyczne dwóch świętych, które zapoczątkowały kult Serca Pana Jezusa

Reklama

Serce Jezusa. Historia niezwykłego kultu

To miejsce w Meksyku powstało, by uczcić i szerzyć kult Serca Pana Jezusa, który tu jest szczególnie związany ze św. Małgorzatą Marią Alacoque oraz jej spowiednikiem, św. Janem Eudesem.

Główna zasługa w rozpowszechnieniu kultu Najświętszego Serca przypadła św. Małgorzacie Marii Alacoque. Pan Jezus wielokrotnie objawiał świętej swoje Serce, a czcicielom Serca obiecywał liczne łaski.

Po dokładnych badaniach Stolica Apostolska uznała wiarygodność objawień św. Małgorzaty Marii i zezwoliła na obchodzenie tego święta. Na dzień uroczystości wyznaczono – zgodnie z żądaniem, które Jezus przedstawił św. Marii Małgorzacie – piątek po oktawie Bożego Ciała.

Reklama

desdelafe.mx, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę