Nasze projekty

Joanna Kulig zagrała w amerykańskim serialu! Jego producentami są m.in. Tom Hanks i Steven Spielberg

Joanna Kulig zdobywa kolejne sukcesy w Hollywood! Aktorka rozpoczęła 2024 rok od roli w amerykańskim serialu "Władcy przestworzy". To wielkie wyróżnienie polskiej aktorki!

fot. joannakulig_official/instagram.com

Joanna Kulig to ceniona polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, piosenkarka. Znana nie tylko w Polsce, ale także za granicą, a nawet w… Hollywood! Dowodem uznania talentu Polki było zaproszenie jej do grona przedstawicieli świata filmu, którzy zdecydują o przyznaniu Oscarów!

PRZECZYTAJ: Ogromne wyróżnienie Joanny Kulig! W tym roku przyzna Oscary

Aktorka nie zatrzymuje się i zdobywa kolejne sukcesy za oceanem. Niedawno otrzymała rolę w amerykańskim serialu wojennym, gdzie występuje u boku gwiazd Hollywood. „Masters of the Air”, czyli „Władcy przestworzy” opowiada o losach lotników ósmej Armii Powietrznej w czasie II wojny światowej.

Reklama

ZOBACZ: Joanna Kulig: czerpię moc z wiary w Boga!

Producentami filmu są Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman. Joanna Kulig podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z jednym z nich. „Z jednym z najznakomitszych artystów wszech czasów i producentem »Władców przestworzy« Tomem Hanksem. A teraz powrót do pracy!” – napisała. Fani nie kryli zachwytu!

Serial z Joanną Kulig zbiera dobre recenzje i jest uznawany za jedną z najlepszych produkcji początku 2024 roku. Powstał on na podstawie powieści Donalda L. Millera o tym samym tytule.

vogue.pl,pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę