Nasze projekty

Christian Eriksen przeszedł operację i wyszedł ze szpitala

Duński piłkarz Christian Eriksen, który zasłabł w czasie meczu i był reanimowany na boisku, po zabiegu wyszedł ze szpitala i wrócił do domu. Najbliższe dni spędzi z rodziną.

Instagram.com/@chriseriksen8

„Christian przeszedł pomyślnie operację i został wypisany ze szpitala. Dzisiaj odwiedził drużynę narodową, a stamtąd pojechał do domu, gdzie spędzi czas z rodziną”  – przekazała duńska federacja piłkarska.

Eriksen w czasie sobotniego meczu z Finlandią zasłabł i był reanimowany na boisku. Jeszcze na stadionie odzyskał świadomość i trafił do szpitala. Okazało się, że w trakcie gry przeszedł zawał serca.

Reklama

Zawodnikowi został wszczepiony kardiowerter-defibrylator (ICD), który ma działać w przypadki groźnych arytmii serca.

Eriksen napisał kilka słów do kibiców: „Dziękuję za wszystkie wiadomości, które dostałem. Operacja poszła dobrze i daję sobie radę. Wspaniale było znowu zobaczyć chłopaków po ich fantastycznym meczu, który ostatnio rozegrali. Oczywiście nie muszę mówić, ze w poniedziałek znowu będę im kibicował w meczu z Rosją”.

Christian Eriksen to duński piłkarz, na co dzień gra we włoskim klubie Inter Mediolan. W eliminacjach do mundialu w Rosji strzelił dla swojej drużyny 11 goli. Dawniej grał w Tottenhamie, a także w Ajaxie.

Reklama

ag/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę