Nasze projekty

Christian Eriksen na Instagramie: Nic mi nie jest, czuję się dobrze

Zawodnik reprezentacji Danii Christian Eriksen, który w sobotę w trakcie meczu Euro 2020 doznał zawału serca przekazał wiadomość na Instagramie. „Muszę jeszcze przejść kilka badań w szpitalu, ale czuję się dobrze” – napisał.

Instagram.com/chriseriksen8

W sobotę w Kopenhadze Dania grała swój mecz z Finlandią. Pod koniec pierwszej połowy nagle na murawę upadł Christian Eriksen. Piłkarz stracił przytomność, a przy nim natychmiast pojawiły się służby medyczne, które zorientowały się, że doszło do zatrzymania akcji serca. Zaczęła się reanimacja, która trwała kilkanaście minut.

Ta na szczęście się powiodła i Eriksen już przytomny został przewieziony do szpitala. Mecz został dokończony, a jego koledzy przegrali z Finlandią 0:1.

Reklama

Po trzech dniach od tego zdarzenia Eriksen napisał wiadomość na swoim Instagramie. Zamieścił też zdjęcie ze szpitala. „Wielkie dzięki za wszystkie słodkie i niesamowite pozdrowienia i wiadomości z całego świata. Wiele to znaczy dla mnie i całej mojej rodziny. Biorąc pod uwagę okoliczności, to nic mi nie jest. Muszę jeszcze przejść kilka badań w szpitalu, ale czuję się dobrze”.

„Teraz będę kibicować chłopakom z kadry Danii w kolejnych meczach. Grajcie dla całego kraju” – dodał.

ag/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę