Nasze projekty

Wielkie Zawierzenie św. Michałowi Archaniołowi

Przeżyj wrzesień oddając swoje życie św. Michałowi Archaniołowi! Inicjatywa skierowana jest do wszystkich, którzy pragną opieki oraz przyjaźni jednego z największych obrońców przed złem.

fot. Agnolo Bronzino/Wikimedia

W tradycji chrześcijańskiej Michał to pierwszy i najważniejszy spośród aniołów, obdarzony przez Boga szczególnym zaufaniem. Jako Boży wojownik pokonuje szatana.

Modlitwa Wielkiego Zawierzenia to specjalne medytacje, różaniec, miesięczne nabożeństwo na podstawie książki „Wielkość świętego Michała Archanioła” rekomendowanej przez samego św. ojca Pio i modlitwa zawierzenia.

Jak wziąć udział w inicjatywie?

Wystarczy w każdy dzień września poświęć chwilę na modlitwę do Wodza Niebieckich Zastępów. Wydarzenie Codziennie na facebookowym wydarzeniu będą publikowane materiały, które pomogą zainteresowanym dołączyć do modlitewnego szturmu.

Reklama

Poświęć każdy wrześniowy dzień na modlitwę do św. Michała Archanioła. Wydarzenie jest bezpłatne i można uczestniczyć w nim z każdego zakątka na ziemi. Organizatorzy zachęcają, by w duchowej łączności trwać i motywować się wzajemnie, by wytrwać cały wrzesień na modlitwie.

Co będzie publikowane podczas wydarzenia?

• Medytacje ze św. Michałem Archaniołem
• Różaniec z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła
• Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych, na podstawie książki „Wielkość świętego Michała Archanioła” rekomendowanej przez samego św. ojca Pio
• Modlitwa zawierzenia św. Michałowi Archaniołowioraz ciekawostki na temat św. Michała Archanioła

kw/mat. prasowe, fiatm.fm/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę