Nasze projekty

Tomasz Wolny wyruszył na Ekstremalną Drogę Krzyżową. „Kolejny raz 40 km”

"Nie warto żyć normalnie. Warto żyć ekstremalnie" - napisał Tomasz Wolny, który pokazał zdjęcia z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

fot. Tomasz Wolny Tej/Facebook

Wolny nigdy nie ukrywał, że wiara jest bardzo ważna w jego życiu. Nie dajcie sobie wmówić, że wiara jest jakimś obciachem, że jest jakimś wstydem, że należy jej unikać. Nic bardziej mylnego, to kłamstwo. Nie dajcie się okłamać. Wiara to siła, wiara to moc, a siłą, mocą i pięknem trzeba się dzielić ze światem – mówił podczas spotkania młodych na Lednicy.

ZOBACZ: Tomasz Wolny na Lednicy. „Nie dajcie sobie wmówić, że wiara jest jakimś obciachem”

Tym razem dziennikarz podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Reklama

„Nie warto żyć normalnie. Warto żyć ekstremalnie. Kolejny raz 40 km — 14 stacji. Noc, cisza, skupienie, kontemplacja, droga. Wpisujcie miasta. Idź! Ostatnia szansa na Ekstremalną Drogę Krzyżową w przyszły piątek. Warto? Sam/a mi powiesz” – napisał Wolny.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci podzielili się swoimi doświadczeniami związanym z EDK.

„Byłam raz. Tego, co się działo podczas tej nocy nie da się zmieścić w jednym komentarzu. Bez Niego nic, z Nim wszystko!” – brzmi jeden z komentarzy.

Reklama

„Niestety tego roku nie udało się wyjść ale z wielkim wzruszeniem wspominam moje trzy poprzednie EDK… Wielkie emocje, ból , ciemno, zimno i oczywiście milion myśli w głowie. Cudowne przeżycie., którego nie jesteśmy w stanie opisać. Pozdrawiam z podkarpacia Panie Tomku – życzę ekstremalnych owoców Pana wyprawy” – napisała inna komentująca.

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę