Nasze projekty

Tomasz Wolny na Lednicy. „Nie dajcie sobie wmówić, że wiara jest jakimś obciachem”

"Nie dajcie się okłamać. Wiara to siła, wiara to moc, a siłą, mocą i pięknem trzeba się dzielić ze światem" - mówił Tomasz Wolny, do młodych na Polach Lednickich. Posłuchajcie!

fot. Lednica2000/youtube.com (print screen)

W sobotę, 3 czerwca po raz kolejny tysiące młodych ludzi zjechało na Pola Lednickie, aby w chrześcijańskiej radości zawierzyć się Chrystusowi. W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem „Idź za Barankiem”. Podczas wielogodzinnego, sobotniego spotkania młodzi uczestniczyli w warsztatach, śpiewali, tańczyli, spowiadali się i modlili.

W Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich wziął udział także dziennikarz Tomasz Wolny, który podzielił się swoim świadectwem. W krótkim filmiku opublikowanym na kanale Lednica2000 na TikToku, dziennikarz zachęcał, aby nie dać sobie wmówić, że „wiara jest wstydem”.

Nie dajcie sobie wmówić, że wiara jest jakimś obciachem, że jest jakimś wstydem, że należy jej unikać. Nic bardziej mylnego, to kłamstwo. Nie dajcie się okłamać. Wiara to siła, wiara to moc, a siłą, mocą i pięknem trzeba się dzielić ze światem – mówi Tomasz Wolny.

Reklama

Nie dajcie sobie wmówić, że wasze poczucie wartości zależy od stanu waszego konta finansowego albo społecznościowego, od waszych obserwatorów, followersów i likeów. Nic bardziej mylnego. Liczy się w życiu tylko jeden, jedyny obserwator, Jezus Chrystus – podkreśla. Posłuchajcie!

@lednica2000 Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica 2000 – Przesłanie dla Młodych od Pan a Tomka Wolnego ‼️❤️ #xxviispotkaniemlodych #idzzabarankiem #3czerwca #trwa ♬ dźwięk oryginalny – Lednica2000

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę