Nasze projekty

Targi Wydawców Katolickich odwołane

Targi Wydawców Katolickich planowane od 24 do 27 września w Warszawie nie odbędą się. Przyczyną jest trwająca epidemia i związana z nią niewielka liczba zgłoszeń Wydawców i Wystawców chętnych do udziału w Targach.

O odwołanych Targach poinformowali na swojej stronie organizatorzy.

Z przykrością informujemy, że w związku z drastycznie zmniejszającą się ilością zgłoszeń, a wręcz małą liczbą Wydawców i Wystawców chętnych do udziału w XXVI Targach Wydawców Katolickich, z powodu trwającej pandemii koronawirusa COVID-19, jesteśmy zmuszeni do odwołania tegorocznych Targów Wydawców Katolickich, które miały się odbyć w dniach 24-27 września 2020 r. – czytamy w komunikacie przesłanym KAI przez Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Organizatorzy Targów przepraszają za zaistniałą sytuację i wyrażają nadzieję, że „przyszłoroczne Targi Wydawców Katolickich planowane w terminie 15-18 kwietnia 2021 r. odbędą się w normalnej rzeczywistości”.

Reklama
Reklama

Targi Wydawców Katolickich są inicjatywą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Organizowane od 1995 roku skupiają większość kościelnych wydawnictw i mediów. Od wielu lat Targi przyciągają tysiące miłośników książek oraz spotkań o charakterze nie tylko religijnym.

Kluczowym akcentem Targów jest rokrocznie wręczenie Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, która w tym roku wręczona zostanie po raz 22. Wyróżnienie przyznawane jest w kilkunastu kategoriach. O tegorocznym ogłoszeniu i wręczeniu nagród FENIKS 2020 organizatorzy poinformują w późniejszym terminie.

W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło 170 wydawców, którzy zaprezentowali ponad 12 tys. publikacji. Imprezę odwiedziło ponad 30 tys. osób. Każda edycja Targów włącza się w realizację aktualnego hasła roku duszpasterskiego.

Reklama
Reklama

os, KAI/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite