Nasze projekty

Takiego duetu jeszcze nie było! Salezjanin nagrał piosenkę z Muńkiem Staszczykiem

Owocem współpracy salezjanina Norberta Rosińskiego i Muńka Staszczyka jest utwór "Kamień", nawiązujący do sceny ewangelicznej, gdy Jezus nie potępia kobiety pochwyconej na grzechu.

fot. Norbert Rosińki/materiały prasowe

None Rhyme, czyli Norbert Rosiński to salezjanin, który przygodę z muzyką rozpoczął w 2019 roku, nagrywając płytę „Wynurzenie”. Ponadto, w 2022 roku nagrał ze współbratem Dominikiem Nowakiem SDB utwór „Serce Ukrainie”. Obecnie skończył pracę nad drugim albumem „tyRAPja”, na którym gościnnie w jednym z utworów występuje Muniek Staszczyk z T.Love.

Z Muńkiem poznałem się 5 lat temu gdy dawał świadectwo na spotkaniu Wojowników Maryi w Lądzie nad Wartą, gdzie mieszkałem jako kleryk. Udzielił mi tam wywiadu i tak go poznałem osobiście. Muniek towarzyszył mi swoją twórczością od dzieciństwa. Gdy pracowałem nad swoją 2 płytą, przyszedł mi na modlitwie pomysł, aby go zaprosić na utwór. Rok czasu z tym chodziłem, w końcu napisałem, bo miałem maila sprzed 5 lat i spodobał mu się ten pomysł – wyjaśnia Norbert Rosiński SDB.

Nagrany przez nich utwór nosi tytuł „Kamień” i nawiązuje do sceny ewangelicznej, gdy Jezus nie potępia kobiety pochwyconej na grzechu. Utwór to dawka mocnej, pozytywnej energii z przekazem na poziomie duchowym, myślę, że w przystępnej formie podanej współczesnemu słuchaczowi – wyjaśnia salezjanin.

Reklama

kh, mat.prasowe/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę