Nasze projekty

„Strefa Młodych”. Dołóż swoją cegiełkę do jej organizacji

Muza Dei od lat działa z młodymi, organizując dla nich różne wydarzenia. I planuje kolejne pod nazwą "Strefa Młodych", ale potrzebne jest wsparcie. Pomóc może każdy!

„Strefa Młodych jest przestrzenią i czasem spotkań młodzieży Nowej Kultury, która jest przyszłością w zachowywaniu, pielęgnowaniu i szerzeniu wartości Nowego Człowieka. Kiełkuje w nich pragnienie bycia w grupie, rozwoju swoich pasji i po prostu – bycia szczęśliwym” – wyjaśnia Muza Dei.

Jak podkreśla, poprzednie spotkania pokazały, że jest to impuls dla młodzieży, do podejmowania inicjatyw. „Rozwijają one i wzmacniają potencjał do pracy i działania w obrębach swoich wspólnot, parafii i codziennych środowisk” – dodaje Muza Dei.

W ramach „Strefy Młodych” młodzi spotkają się w dniach 19-21 maja 2023 w Oblackim Centrum Kultury NINIWA w Kokotku, gdzie odbędą się dla nich: warsztaty artystyczne; spotkania formacyjne z przestrzenią do rozmów i wymiany doświadczeń; rozmowy z cyklu “Ludzie z pasją” z udziałem młodych; zajęcia sportowe; konferencje i sesje szkoleniowe; zajęcia integracyjne i ruchowe.

Reklama

Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do organizacji „Strefy Młodych” na stronie: www. zrzutka.pl.

kh, mat. prasowe/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę