Nasze projekty

Siostra Janina odeszła ze zgromadzenia zakonnego

Siostra Janina Kaczmarzyk ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP, znana m.in z z pielgrzymkowej przeróbki przeboju "Despacito", poinformowała na swoim Facebooku i Instagramie, że kończy swój projekt muzyczny oraz że przechodzi ze stanu zakonnego w świecki.

Siostra Janina zasłynęła dwa lata temu z pielgrzymkowej przeróbki „Despacito”. Na początku tego roku zadebiutowała singlem „Zajmij się mną”, który zapowiadał jej pierwszą płytę. Ukazała się ona w maju tego roku, pojawiło się na niej 10 utworów.

W poniedziałek, 31 sierpnia, siostra Janina opublikowała na Facebooku i Instagramie post, w którym poinformowała o rozwiązaniu współpracy ze swoim menadżerem oraz o przejściu ze stanu zakonnego w świecki.

Unikając plotek potwierdzam informację, że wraz z dniem 1.09.2020 r. zakańczam projekt, rozwiązując współpracę z menadżerem Tomkiem Konfederakiem, dziękując mu za wiarę w ten projekt. Potwierdzam też informację o moim przejściu ze stanu zakonnego w świecki. Wybaczcie, że nie stać mnie mentalnie po wielu perypetiach – na inwestycję w miłość do muzyki i kontynuowanie projektu. Dziękuję Wam za każde „różnorakie bycie przy mnie” i towarzyszenie. Do zobaczenia gdzieś, kiedyś – w innym lepszym świecie.

Reklama
Reklama

Ponadto s. Janina napisała, że to jej ostatni wpis na fanpage’u i nie będzie już prowadzić tego profilu. –  Bóg dla mnie w tym momencie jest w prostocie i ukryciu. Tak przeczytałam z ostatnich wydarzeń. Tak odczytali to ci, którzy duchowo prowadzili mnie przez ostatnie trudne dni – wyjaśniła. Cały wpis można przeczytać na Instagramie Siostry Janiny. Facebookowy post został usunięty z fanpage’a.

kh, os, opoka.org/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite