Nasze projekty

Są dobre wieści dotyczące żony Kubackiego. „Parametry diametralnie się poprawiają”

"Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej" - powiedział Rafał Kot w rozmowie z portalem nowiny24.pl. Były fizjoterapeuta polskiej kadry dodał: "patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem".

Fot. _marta_ku_/Instagram

Niecałe dwa tygodnie temu Dawid Kubacki poinformował, że jego żona trafiła do szpitala z poważnymi problemami kardiologicznymi. „Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze” – przekazał.

Niedługo później skoczek przekazał nowe wiadomości dotyczące zdrowia żony. „Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia” – napisał.

W rozmowie z portalem nowiny24.pl Rafał Kot przekazał najnowsze informacje. Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Dawida i jego żonę, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i oby wszystko skończyło się dobrze – powiedział.

Reklama

Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem. Marta przebywa w Zabrzu pod opieką najlepszych kardiologów w Polsce – powiedział były fizjoterapeuta kadry.

kh, przegladsportowy.onet.pl, nowiny24.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę